Najdi forum

podaljšan vikend

Dobro Jutro 🙂 jaz za enkrat priden v narekovaji (manjši greh en krof za zajterk ) , se grem danes tehtat po treh dneh da vidim ta špas :))

lp

bay Medi _________________________________________________________ Naj vam znotraj vedno sije sonce, ne glede kakšno vreme je zunaj... Prijatelj je človek, ki ve vse o tebi, in te še vedno ima rad.” Elbert Hubbard

Dobro jutro!!!
Brez greha, pol kile gor, ta teden en dan gor, en dan dol, od 1.2. skupno dol niti dekice :-((((((((((((((((((((

Danes bom pa tudi jaz krof-za večerjo.

OH, kako je lušno, ko ni treba v službo……

Lep dan vam želim Mačke in Mačkoni !!!!!!!

Dobro jutro tudi z moje strani. Najmlajša že veselo skačeta okoli in čebljata kot naviti uri, starejši del družine seveda še mirno spi.

Danes dopoldan planirano ob kuhanju, potem pa v Ljubljano. Upam, da se prikaže kaj sončka, saj ga pri nas še ni.

V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA. Pozdravček Marika
nova
Uredništvo priporoča

Dobro jutro,

jaz pa v službi, čeprav sva planirala podaljšan vikend. So nama iz kleti ukradli smuče pa vam moram priznati, da sem od same žalosti pojedla včeraj na Š dan zvečer namesto večerje gibanico, ki sem jo sama spekla. Pa se ne bom sekirala. Od vodnega dneva v ponedeljek mi je včeraj kazalo 40 dek več.
Saj bo bolje.

Veliko užitkov čez praznike vsem

Irena

Tud jaz sem v službi. Imam pa slabo vest za včerja. Ker sem šla popoldne na obisk k mami in jinisem mogla rečt ne za špehovko. Ve da jo imam zelo rada in je zato za sestro in mene spekla celo špehovko. No ni samo to da nisem mogla reč ne, tudi grozno mi je zadišala ker je že zelo dolgo nisem jedla. No greh je bil pa gremo dalje. Se pač ne smem sekirat ker bom drugače preveč jedla. Lepo se imejte vse mačkice in mačkoni.

Irena

Dobro jutro!

Jaz pa s sadnim sokom v rokah začenjam delovni dan 🙂
Tudi jaz imam danes OH dan … a mi trenutni bolj dišijo špageti kakor krofi.

Medi … koliko časa pa si ti že na dieti?
Jaz imam danes 36-i dan!

S kilogrami je pa tako … šla sem 3.5kg dol in zdaj sem tu že kak teden!
Drugače pa tako ali tako ne pričakujem velike izgube kg.

Lep dopustniški dan vsem, ki ste na dopustu 🙂

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Dobro jutro,
glede na to da sem doma sem morala na koledarju pogledat kateri dan je danes.
Tudi moja teža se je zavihtela za en kg nazaj proti začetku :((, pa sem si sama kriva za to. Grehi so bili le preveliki.
Ne vem ravno kaj mi je, vendar me začetna vnema hitro in zelo vztrajno zapušča.
Upam, da se čimpreje poberem in se postavim na stare tirnice, sicer bo škoda vsega izgubljenega truda in časa.

Želim vam lep dan,
Čiračara

Dobro jutro,

tudi jaz zdajle en teden stojim ali kako že rečete, utrjujem težo.Pa tudi sicer sem prejšnji teden prenašala slabše kot prej, moj spirit ni bil ne vem kako visok, kar nekaj mi ni bilo prav oziroma, kot, da sem se že malo naveličala vsega skupaj. Pa ja,ko ti gre dobro seveda ni težko imeti visokega spirita, tale čas zdajle je treba pa izdržat. Kar se prekrškov tiče, že ene dva dni ga sekljam in pojem kakšen sadež (pomarančo) tudi popoldan. Danes se bo treba zresnit, saj od ene pomaranče tudi nisem bolj sita, pa tudi krof ni pomaranča.

Lep dan vsem mačkicam in mačkonom

Mačke …

Ne obupat, ne obupat …
No pa vam bom povedala eno zelo zelo lepo zgodbico … pa še resnična je …

Nekega prijatelja sem spraševala kako mu uspe vsako juto vstat in it tečt, tečt bi sicer še šla … a vstat je težko. Huh pa po mrazu 🙂
Povedal mi je tole zgodbico, za kar sem mu iskreno hvaležna.

“Vsak dan, ko tečem srečujem ljudi, zavidljive poglede, občudovalce… vsak mi pravi, kako ti uspe? Meni nebi nikoli? In gre dalje.
Vsak človek, čisto vsak človek ima možnost odločitve. Ti se lahko odločiš, jaz se lahko odločim …. a zelo malo je tistih, ki se odločijo…. ta skupina, ki se odloči se imenuje ELITA!
Vsi bi bili lepi, vsi bi bili suhi, vsi bi bili uspešni, bili bi športniki, bili bi ljubljeni in vslišani …. a koliko ljudi se odloči?
Na tebi je samo, da se odločiš, čas je da se odrešimo vseh strahov in omejitev, ki omejujejo le nas same in se iz množice podamo v ELITO!”

In drage mačkice in mačkoni … to smo lahko mi vsi … samo odločit se je potrebno.
In vsi izmed nas smo se že odločili … in zakaj bi si želeli nazaj, ko pa zmoremo naprej …. in še dobro se počutimo. Vemo, da nam lahko uspe…
Vemo, da zmoremo bit v ELITI!

In ja, tudi elita kdaj prespi jutranji tek, tudi elita kdaj zboli, tudi ELITA kdaj poje krof ali špehovko, tudi ELITA kdaj krši …. a razlika med ELITO in večino je to, da se ELITA ODLOČI. ELITA se odloči in nadaljuje, večina pa obupa!
ELITA se ne obtožuje, ELITA se nima za šibke in slabe … ELITA nadaljuje s planom, ki si ga je zastavila in se prikoplje do cilja – ker se je tako ODLOČILA!

Vsi smo lahko ELITA!
Se mi pridružite???

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Draga Ira,

temu se reče prava oseba na pravem mestu in ob pravem trenutku in zame si danes to gotovo Ti.Lepa zgodba. Hvala, ker si nam jo zaupala.

Lep dan ti želim

IRA na dieti sem od 3.1.05, do se pravi mal več kot mesec dni . trenutno se teža utrjuje , upam da se kmalu utrdi :))

bay Medi _________________________________________________________ Naj vam znotraj vedno sije sonce, ne glede kakšno vreme je zunaj... Prijatelj je človek, ki ve vse o tebi, in te še vedno ima rad.” Elbert Hubbard

tudi jaz imam podaljšan vikend, otroka sta v šoli , ta boljša polovica v službi, jaz pa uživam :- ))
do sedaj sem popila eno dooobro kavico in pojedla dva jabolka.
Sladic pa ne bo , ker je bil vikend porazen.
Tehtnica kaže nekaj manj cca. 0,5 kg ,ampak , saj boga revicane mre manj. ko pa skozi nekaj meljem.
Pri nas (nm )na drobno sneži. Imejte se fajn, jaz se grem kulturnika in šibam zdaj v knižnico in potem po tamalo.
čav-bav, jessica

IRA, zlata si !!
Zaj pa sam še malček poguma , pa mi bo šlo- s tekom namreč.Osebno občudujem soseda, ki šprinta , jaz pa v mislih šprintam z njim. Pa je že to nekaj. Ampak enkrat bom postala elita, ne se bat ..
lep dan, jessica

Hojla …

Evo pa sva na istem. Tudi jaz sem začela 3.1.2005 🙂
He he prav začutla sem te, da si tu nekje kot jaz :)))

Kilogrami pa se naj kar utrjujejo, da se jim po končani dieti ne bo več sprehajalo gor pa dol 😀
Naj si vzamejo čas :)))

ELITE nič ne premakne, ko se ODLOČI!

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Jessica …

ELITA si že sedaj 🙂
Ne velja to samo za tak, ampak za marsikaj … in že s tem, da si tu gor in se boriš si ELITA!
Ko pa se boš lotila še teka … boš samo še utrdila svoje mesto v ELITI 🙂

Drugače pa tudi mene ne spraviš ven tečt v tem mrzlem obdobju.
To pač ni zame… Seveda pa je vse odvisno od posameznika, jaz sem pozimi raje notri, malo skačem, kaka aerobika, fitnes, kakšno plavanje, orbitrek … marsikaj se da tudi doma naredit.
Trenutno pa bildam z letanjem naokoli, opremljanjem stanovanja, razbijanjem sten, merjenju vseh možnih dolžin in širin in prenašanju laminata 😀

Spomladanski dnevi pa se razživijo z miljonim opcij 🙂

Važno je, da dojameš koncept ELITE!

Poljubček vsem v prelep ponedeljkov dan 🙂
Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

Me prav zanima, kje sneži, saj je pri nas, v Ljubljani, tako lep sonček.

Irena

Bravo, IRA!!!!!

Tvoja zgodbica je verjetno marsikomu dala nov zagon in marsikdo se je ob njej zamislil. Zelo mi je všeč.

Dajmo, Mačke in Mačkoni,

VSI MED ELITO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

če sem prav razumela, sneži na Dolenjskem, mi, žabarji, pa uživamo v sončku.

LP!

Hojla …

Hvala vsem za tako lepe besede in pohvale.
Če sem z zgodbico vsaj komu polepšala dan in ga prepričala ter povabila v ELITO potem sem presrečna 😀
Kajti moj namen je bil prav tak 😀

Lp sonček

Naključij ni, vse se zgodi z razlogom! :)

New Report

Close