Hujšanje

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

juha

Default avatar
Včeraj sem se odločila da danes začnem s to dieto. Sprintala sem si primere jedilnikov in ideje in sem komaj čakala danes, da lahko začnem:o) Vse lepo in prav, dokler nisem prišla do juhe. Juhe namreč tudi pod razno ne maram in me zanima zakaj se jo sploh je in če je kaj narobe, če je ne bi? Ne vem ravno kakšno funkcijo ima ta juha?:oS

Hvala za odgovore in veliko uspeha pri hujšanju
Default avatar
Velika večina tukajšnjih 3md-jevk juhe ne pije. Kakšen smisel naj bi imela, pa se po pravici povedano nikoli nisem poglabljala. Zato ni prav nič narobe, če jo izpustiš.
V VSAKEM PRETEŽKEM ALI PREDEBELEM ČLOVEKU ŠE VEDNO TIČI VITKO BITJE. LE ZBUDITI GA JE TREBA.
Pozdravček Marika

Default avatar
mariposa rs je , mislim da tu juhe ne pije nihče, ali pa redko , mislim da pa v rinini knjižici piše zakaj juho , bom prečikiral , mogoče pa že prej kera odgovori
bay Medi

Naj vam znotraj vedno sije sonce, ne glede kakšno vreme je zunaj...

Prijatelj je človek, ki ve vse o tebi, in te še vedno ima rad.” Elbert Hubbard
Default avatar
Hvala za tako hitr odgovor;o) Zdaj, ko vidim, da juha ni obvezna pa ne dvomim, da mi ne bi uspelo zržati do konca.
Default avatar
Glede na to, da v tej dieti nisem opazila ravno dosti jedi na žlico, ki pa so za dobro prebavo zelo dobrodošle, sklepam, da je juha tu zaradi tega. Pa saj ni nujno, da je to glih goveja juha, če je ne ješ. Kaj pa kakšna zelenjavna ali kaj podobnega?
Default avatar
Se pač ne strinjam s teboj, Sandy 1. V tej dieti imaš lahko praktično vsak dan kako jed na žlico, če hočeš.
Evo ti primera:

B dan: piščančja obara (piščanec, jušna zelenjava, goveja kocka)
Š dan: ričet, krompirjeva juha, zelenjavna juha z rižem, krompirjev golaž, pasulj brez mesa...... itd
OH dan: je edini dan, ko težko skuhaš kaj na žlico, pa se tudi da, če je potreba velika - npr. paradižnikova juha z zakuhanimi testeninami.
Vitaminski dan: zelenjavna juha (seveda brez moke in krompirja)

Samo majčkeno domišljije je treba.

Juhe pa tudi jaz ne pijem, enostavno zato, ker po kosilu sem sita in na juho pozabim, četudi imam skuhano.

LP!
Default avatar
Tudi jaz si pripravljam raznorazne čorbice, v njej je pač tisto, kar ta dan lahko jem.
Zdi se mi, da v teh zimskih dneh topla enolončnica lepo pogreje, veliko bolj, kot pečen zrezek in solata.
Prazne juhe po kosilu tudi jaz ne pijem. Je odveč.
Nikoli ti niso dane sanje, ne da bi ti bila dana tudi možnost, da jih uresničiš.
Default avatar
Veš kaj, Kamelija, ugotavljam, da imava midve čisto enak okus in način priprave hrane. Samo gurmani imajo pri pripravi hrane veeeliiko domišljije. Prav zato mi je ta dieta zakon, ker se lahko izživljam kolikor se hočem, možeku pa kaj dodam, ali kaj iz skrinje potegnem, pa je.

LP!!

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic