Najdi forum

Kako zmanjšati obseg prsi???

Glede na to, da sem vedno imela večje prsi kot moje vrstnice, so sedaj, ko sem se zredia, po vrhu vsega pa še rodila, ogromne. Obseg je sedaj 120 cm. Zanima me, kako zmanjšat obseg. S kakšno telovadbo, ki se lahko izvaja doma. Sicer se zavedam, da s kilami gredo tudi cm, ampak kako pa drugače?
LP,
Lisa

Jaz mislim, da se ti bodo zmanjšale, ko boš shujšala. Jaz sem tudi vedno imela večje prsi kot vrstnice in zdaj tudi hujšam po 3MD. Prvi mesec nisem v obsegu prsi zgubila niti cm, potem pa ko sem drugje izgubila špeh, so se začele manjšati tudi obseg prsi in sicer za 3 cm. Do konca diete imam še en mesec (ravno včeraj drugi vodni dan), trenutno težo pa 58 kg.

Ma sta se sekiras. Playboy.com i bice $$$.

nova
Uredništvo priporoča

Se ne bi sekirala, ampak zdaj je poletje, jaz pa imam probleme s kopalkami. Spodaj dobim gor vse kaj si izmislim, zgoraj ….. to pa je spet druga pesem. Kaj naj bom zgoraj brez, al kaj? Ne, jaz že ne.
LP,
Lisa

Ej, probaj zgoraj brez, če sem jaz lahko (na morju) pa jih skoraj nimam ( in verjami da je to ful slabše), lp nn

hja,jaz mam podobne “probleme”
Za zdaj sem odkrila da imajo minmajzerje pri “Triumph”-u!Kar se kopalk tice pa upam,da ih tud tam najdem!!!!

Poskusi pogledati v trgovini Felina (imajo jo v Celju in Ljubljani). Jaz grem jutri v Ljubljano in upam, da bom dobila kake fine enodelne (tudi sama sem zgoraj bogato obdarjena).
Sicer pa imajo nedrčke in kopalke do F košarice. Jaz sem do sedaj kupila tam le perilo in sem FULL zadovoljna. Končno nedrček, ki ima svojo funkcijo.
Veliko sreče,
R.

Zdaj dobiš tudi posebaj modrčke in posebaj spodnje dele kopalk, pa skombiniraš, kar ti paše.

a ti še nisi na dopustu?

LP in imej se rada
A

Jah, naše dojke so sestavljene iz velikega dela maščobe in ko shujšamo se obseg seveda zelo zmanjša (vem tudi iz lastnih izkušenj). Sicer pa bodi toples na plaži, pa boš zelo zaželena in občudovana tam :)))

Lep pozdrav!

Pozdrav,

poglej si stran http://www.bravissimo.com/web/shopping/index.html, tu imajo modele kopalk tudi za vecje prsti.

LP

Kristi

New Report

Close