Hujšanje

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

DIETA KEMIČNEGA RAZKROJA

Default avatar

HEDI

...
ALI KDO POZNA TO DIETO?
IZKUŠNJE, MNENJA...

HVALA IN LP
Default avatar

Alexia100

Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..... že sliši se obupno
Default avatar

babica

Lahko ti povem, da sem iz samega ljubega firbca (niti slučajno ne verjamem v tistih 5 kg), danes prvi dan na tej dieti. Bom probala zdržat čez vikend, pa se oglasim v ponedeljek in ti povem, kakšni so rezultati.
Default avatar

Maja

Babica mene tudi zanimajo rezultati te diete, ker 5kg v treh dneh, je pri meni lahko samo če nič ne jem, pa še ful stare kalorije kurim:)
Default avatar

Alexia100

Babica, povej nam kaj več o tem čudežu ko boš imela čas. Jaz sicer ne verjamem kaj dosti v te ekspresne diete (saj se vse takoj vrne), ampak vseeno je pa dobro vedeti čim več.
Default avatar

babica

Jaz tudi čisto nič ne verjamem, posebno še ne danes, ko sem ga čistoo zapacala.... Saj sem vedela, da bom dobila obiske, ampak sem upala, da se bom vzdržala. Potem pa - saj verjetno veste- ja, nazdravila pa boš (žal imam, oziroma sem imela rojstni dan) in adijo moja tridneva dieta.
Ampak jutri začnem še enkrat!!!!
Zdaj sem "obdelala" vse "rojstnodnevne" goste (vsaj upam :-))))

SPLOH PA NE VERJAMEM V TAKE ČUDEŽE , po vseh možnih in ne možnih dietah, ki sem jih preizkusila v življenju.
Probala bom samo še 3MD, od tu naprej pa verjamem samo še v "manj žri"
(ampak res manj)
Default avatar

Alexia100

Draga babica, nič se ne sekiraj, želim ti vse naaaaaajboljše za rojstni dan, tudi praznovanje je moralo biti tako, kot je bilo.
Torej iskrene želje za tvoj rojstni dan in hvala, da si takšna kot si. Veliko zdravja, umetniškega navdiha in dobre volje.
Default avatar

babica

Hvala za lepe čestitke.
Bom tridnevno vseeno nadaljevala še danes in jutri. Nekaj bo že "ratalo".
V ponedeljek pa startam s 3MD.

Če povem po pravici, se ne sekiram kaj preveč. Nisem tak tip. Ribice smo bolj flegmatične narave, pa imamo zaradi tega tudi lepše življenje.
Default avatar

Alexia100

Babica-ribica, še vedno ne vem, kako izgleda ta dieta z zastrašujočim nazivom :)) Kaj ješ in kaj se sploh kemično razkraja?
Default avatar

mamm

no babica tudi jaz ti voščim vse najboljše in seveda naj se ti izpolnijo tvoje želje (vsaj za to leto) in kar se tiče ribic ti dam čisto prav. tudi jaz sem med njimi. saj veš rade jemo, pijemo in smo skrajno dobre volje. .... pa smo mogoče malo preveč flegmatične....
Default avatar

Alexia100

Ribice ste čudovita bitja in rojene umetniške dušice. Veliko prijateljev imam med ribicami in jih imam nadvse rada.
Mamm, obenem tudi tebi vse naj-naj za tvoj dan, kadarkoli že je.
Default avatar

babica

No takole:
1.dan
zajtrk: črna kava ali čaj, pol grenivke, 1 prepečenec, 1 žlička kikiriki masla
Kosilo: 1/2 skodelice tune, 1 prepečenec, črna kava ali čaj
Večerja: 2 rezini mesa (9o g), 1 skodelica stročjega fižola, 1 skodelica pese, 1 majhno jabolko, 1 skodelica vanilijevega sladoleda

2. dan:
Zajtrk: 1 jajce, 1/2 banane, 1 prepečenec, črna kava ali čaj
Kosilo: 1 skodelica skute, 5 slanih krekerjev (npr. TUC)
Večerja: 2 hrenovki, 1 skodelica brokolijev, 1/2 skodelice korenja, 1/2 banane, 1/2 skodelice vanilijevega sladoleda

3. dan:
Zajtrk: 5 slanih krekerjev, 1 rezina sira gauda (manj masten), 1 majhno jabolko, črna kava ali čaj
Kosilo: 1 trdo kuhano jajce, 1 prepečenec
Večerja: 1 skodelica tune, 1 skodelica repe, 1 skodelica cvetače, 1/2 manjše melone, 1/2 skodelice vanilijevega sladoleda

Dieta je iz Birminghamske bolnišnice iz ZDA. Uporabljajo jo pri srčnih bolnikih, za hitro hujšanje pred operacijo. Sestavljena je tako, da prihaja do kombginiranega delovanja vnesenih živil, ki skupaj učinkujejo na razkrajanje maščobnih celic.
Če se jo STROGO držiš, naj bi v treh dneh izgubil do 5 kg (ne verjamem), v 30 dneh pa do 2o kg. Po treh dneh diete imej en normalni dan prehranjevanja (seveda ne nažiranja).
Default avatar

Alexia100

Ob takem jedilniku jaz umrem. Tole je preveč radikalno za moj okus (poznam se iz izkušenj, saj sem probala vse živo) in bi zelo hitro omagala.
Jaz sem bolj za "dolge proge", počasi in brez stradanja.
Default avatar

babica

Mamm, tudi tebi vse naj,naj,naj,naj...., pa čimveč kilc dol:-)))))

Še poročilo:
Shujšala sem 1,5kg. Ni nevem kaj, bolje pa že kot nič.
To je bil "foršus" za današnji 1. dan 3MD. Imam občutek, po teh treh dneh, da jem kot kraljica:-))))))
Default avatar

*/*

ni mi pa jasno, zakaj se toliko poje ravno zvečer, saj naj bi večino hrane zaužili do večerje. Je kateri kaj poznano?
Default avatar

katyyka

Ta dieta drugače res pomaga zdržala sem sicer le 2 dni ampak izgubila sem 4 kile!!!!!!
Preiskusite jo !!!
Default avatar

nonimus

jaz sem lani dala to dieto skozi... rezultat je bil 1,5 kg VEČ, tako da to je bila moja prva in tudi zadnja dieta kar sem jo delala =)
ampak zdaj ne pravim da ne deluje, odvisno samo od tega koliko ste prej pojedli (ta dieta je vsebovala takrat 2x, morda celo 3x več hrane kot sem je jaz normalno pojedla, zato sem se tudi takrat zredila)
Default avatar

patypety

LP

No naj povem da tale dieta deluje. Seveda je potrebno zraven še gibanje in rezultati so krasni.

No je pa res da pri meni vsaka dieta učinkuje.
Imam dobre gene:)

lp
Default avatar

slabi geni:)

patypety je napisal/a:
A slabi so pa oni geni, pri katerih ti sploh na dieto ni treba?
Default avatar

fdaaf

meni je uspelo v treh dneh -2,5kg

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic