Med.Over.Net

Hujšanje

Odgovarjajo: Sebastijan Nemanič, fitnes trener FZS • Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Spremeniti svoj življenjski slog, odnos do telesa, svoje navade v prehranjevanju in najti pravo mero telesnih dejavnosti ni preprosto, a prednosti za zdravje in psihično počutje so lahko velike. V oporo so izkušnje drugih in strokovni nasveti.

Sebastijan Nemanič , fitnes trener FZS

sebastijan - osebni trener

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

Lepotni nasveti Audrey Hepburn

Default avatar

Barbara Gazvoda

Tale sestavek sem dobila nekoč po internetu. Shranila sem ga in ko sem žalostna ali slabe volje, si ga preberem. Besede je zapisala Audrey Hepburn v nekem intervjuju:

Za atraktivne ustnice govorite prijazne besede.

Za ljubke oči iščite dobro v ljudeh.

Za vitko postavo delite svojo hrano z lačnimi.

Za lepe lase naj vam gre otrok s svojimi prsti skozi lase enkrat na dan!

Za lepo držo hodite z zavestjo, da nikoli ne hodite sami!

Lepota ženske ni v oblačilih, ki jih nosi, postavi ali načinu, kako si počeše lase. Lepota ženske mora biti vidna iz njenih oči, ker so to vrata v srce, kjer najdemo ljubezen.

Lepota ženske ni v modnih ličilih, resnična lepota se zrcali v njeni duši. To je skrb, ki jo ljubeče daje, strast, ki jo kaže.

Lepota ženske raste, medtem ko leta tečejo.

S pozdravi,
mag. Barbara Gazvoda.
Default avatar

barby1

Ker ne morem spat, brskam po starih postih in kaj najdem!? Super, čudovito, resnično!

Moderatorji

Sebastijan Nemanič , fitnes trener FZS
sebastijan - osebni trener
Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic