Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Liposukcija / bila sem na operaciji letos Januarja / Dr., ki dela čudeže

Liposukcija / bila sem na operaciji letos Januarja / Dr., ki dela čudeže

Jaz sem bila na liposukciji letos Januarja. Meni je spremenilo življenje za 100% na bolje :))))) !!! Ce zelite dobrega zdravnika, vrhunsko osebje, dobre rezultate, in sprejemljivo ceno ( veliko ceneje kot pri nas ), mi pišite na moj email-naslov. Bila sem sama v zelo tezki situaciji, ce bom s tem lahko komu pomagala, bom vesela. Za vsa vprasanja mi lahko pišete na moj e-mail naslov.

Cao, Danajaa

Danajaa

Živijo
Ali mi lahko sporočite ime in naslov čudodelnika? 🙂

Lep pozdrav

Aleš

Dr. Aleš Leskovšek,

ne govorimo o čudodelniku, ampak o zdravniku, ki svoje delo pač dobro opravlja, a na srečo tudi po veliko bolj sprejemljivih cenah, kot pri nas v Sloveniji !!! Če pa bi vi vedeli, kako sem izgledala pred operacijo in sedaj po njej, bi prav tako rekli ( metaforično rečeno – čudež ) ali zelo dobro opravljeno delo. Brez zamere, jaz nikoga ne blatim, vendar je veliko ljudi, ki si pa tega ne morejo privoščit po cenikih, ki jih imajo pri nas ambulante za plastično kirurgijo. Zato bom vesela, če lahko komu pomagam z svojimi informacijami, kot zadavoljna pacienka, ki je ta operacijski poseg že opravila. Mislim, da v tem ni nič slabega !

Danajaa

Pozdravljeni
🙂

Saj ni nič narobe, če ste s kom zadovoljni :). Vaše pismo sem objavil in vas vprašal po imenu kolega , ki vas je navdušil. Če ga boste napisali ga bom pač objavil 🙂

lep pozdrav

Aleš

Na operaciji sem bila na hrvaškem in moram povedat, da je to klinika, ki ima popolnoma opremljeno operacijsko dvorano, kvalitetno strokovno in prijazno osebje……

POLIKLINIKA ” Dr. Maletić ”
Trg kralja Tomislava 1/1
DARUVAR – HRVAŠKA
Tel/fax: ++385 43 440 330
e-mail: [email protected]
http://www.poliklinika-maletic.hr

Danajaa

Se opravicujem, ko sem vam prvic sporocila ime in naslov Dr. Maletica, sem se zmotla v fax in telefon stevilki.

POLIKLINIKA ” Dr. Maletić “
Trg kralja Tomislava 1/1
DARUVAR-HRVASKA
Tel: 00385 43 335 330
Fax: 00385 43 440 330
E-mail: [email protected]
http://www.poliklinika-maletic.hr

Danajaa

Danaja kakšne pa so cene v primerjavi s tistimi pri nas v KC?

LP

M

kako pa si prišla tja?

New Report

Close