Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija bunka na ustnici

bunka na ustnici

Pozdravljeni!

Ne vem če sodravno na ta forum, a vseeno vas želim vprašati. Kot otrok (10-11 let) sem se zaletela v žičnato ograjo in pri tem poškodovala notranjo stran spodnje ustnice. to je bilo že pred 20-25 let?’ – več ne vem točno, vem pa, da niso me peljali k zdravniku, le z domačim šnopcem so mi to razkužili in pozdravili. No na žalost kot poledica le tega, mi je na notranji strani ustnice ostala bunka s premerom do 7mm. Zelo dolgo časa se z njo nisem obremenjevala, vendar me zadnje čase to nekako precej moti, saj ko govorim se ga vidi in marsikdo me je že vprašal kaj imam to.

zanima me sledeče:
1. to bunko si želim odstraniti – koliko čas je potrebno čakati na to, recimo če se odločim za poseg pri vas
2. ali je možno da se uveljavi preko zdravstva ali moram poseg plačati sama
3. koliko bi me ta poseg stal
4. koliko časa bi imela bolniški stalež zaradi tega posega (po možnosti nebi želela imeti bolniške)

Hvala in lep pozdrav!

Živijo

če gre za motečo brazgotino ustnice , jo lahko odstranimo na napotnico.
Na pregeld boste čakali dober mesec, lahko pa pridete katero koli sreo popoldan in počakate nekaj uric pa bo:) za operacijo je čakalna doba približno 2 do 3 mesece.
Smoplačniški poseg bi vas prišel 30 tioč sit in bi ga lahko opravil znotraj meseca dni od plačila.

Lep pozrav

Aleš

Živijo

če gre za motečo brazgotino ustnice , jo lahko odstranimo na napotnico.
Na pregeld boste čakali dober mesec, lahko pa pridete katero koli sreo popoldan in počakate nekaj uric pa bo:) za operacijo je čakalna doba približno 2 do 3 mesece.
Smoplačniški poseg bi vas prišel 30 tioč sit in bi ga lahko opravil znotraj meseca dni od plačila.

Lep pozdrav

Aleš

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

kot vidim se moram v vsakem primeru najprej naročiti se na pregled. OK – to bom storila v kratkem – jutri. to o čakanju na pregled par uric :))) si misllim tudi jaz tako z nasmeškom. O samem načinu opreacije (napotnica ali samoplačniška) pa bom še razmislila.

Kaj še potrebujem – razen denarja :)))) – če se odločim za samoplačniško varianto? (zdravstveno izkaznico….)

Zanima me še način opreacije, kako to poteka – pod lokalno anestezijoali ne in če po operaciji odmigam lepo domov?

lep pozdrav!

Tajna

Živijo
Operacija poteka v loklani anesteziji in po posegu greste domov. teden do dva po posegu ne priporočamtrde hrane ali večjih kosov.
Če ste samoplačnica ne potrebujete zdravnstvene izkaznice sice r je nujna.

Lep pozdrav

Aleš

Spoštovani Aleš!

Že nekaj dni skušam se preko navedenega telefona in v navedenem času se prijaviti za pregled, pa žal je vedno zasedeno! je možno prijaviti se kam drugam, na drug telefon?

tajna

Živijo
Pokličite v sredo na isto številko po 16 uri pa se bova dogovorila. (01 522 49 13, ali 01 522 51 66)

Lep pozdrav

Aleš

New Report

Close