Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Laser terapija-brazgotine

Laser terapija-brazgotine

Pozdrav!

Pred 10 leti sem se poškodovala v prometni nesreči, kjer me je steklo porezalo po obrazu. Na nosnem korenu imam še vedno vidne brazgotine. Še bolj so vidne poleti, ko je koža tam bolj bela. Ali bi bila laserska terapija v mojem primeru uspešna in ali je to samoplačniško, glede na to, da gre za okrevanje po nesreči.

Hvala in LP

Pozdravljeni
Poseg 10 let, po nesreči bi bil verjetno samoplačniški, razen če gre za večjo skaženost obraza ali funkcionalno moteče brazgotine ( segajo v vidno polje, zapirajo nos ali veke , tvorijo kožne kontrakture , ki motijo mimiko.)

Laserska terapije je le ena od možnosti . Prirporočam , da se oglasite na pregledu , da vam lahko svetujem 🙂

Lep pozdrav

Aleš

Hvala za pomoč.

Sedaj sicer nimam kakih funkionalnih motenj. Hotela sem počakati, koliko se bo to samo pozdravilo, poleg tega, da sem se od začetka ubadala še z očmi, saj sem enega zaradi poškodbe izgubila in nosim protezo. Videz brazgotin mi pač ni bila prioriteta. Zdaj pa na to gledam drugače, saj marsikdo ne bi opazil spremembe (niti na očesu), če ne bi bilo vidnih brazgotin.
Ali mi kakšno napotnico ali kaj podobnega lahko napiše moj osebni zdravnik, ali naj se najprej oglasim pri vas?
Ali mi lahko karkoli o posegu poveste vnaprej ali le ob predhodnem pregledu? Koliko stane pregled?

Hvala že vnaprej in lep pozdrav!

Pozdravljeni
Naročite se na sredo popoldan v ambulanto na polikliniki in pridite z napotnico svojega zdravnika.
(Lahko pridete tudi v ordinacijo SIMED tam pregled stane 15 tisoč sit)

Lep pozdrav

Aleš

New Report

Close