Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Estetska in plastična kirurgija Velikost prsi…

Velikost prsi…

Spoštovani dr. Leskovšek,

1. kondom sem napolnila s 500 ml vode, imam zelo slabo predstavo, zato sploh nimam občutka, kako bi taki vsadki oz. taka velikost prsi zgledala pri meni. Mogoče mi lahko poveste kakšna košarica bi bila to, s predpostavko, da ima ženska čisto ploske prsi (čeprav jih sama nimam).

2. za kakšno velikost se v povprečju odločajo različne ženske???

in še zadnje vprašanje,

3. ali se sploh kaka ženska odloči za poseg povečanja prsi v lokalni anesteziji oz. procentualno, kakšen delež????

Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem in vas lepo pozdravljam!

Živijo
Kaja napisal:

> 1. kondom sem napolnila s 500 ml vode, imam zelo slabo
> predstavo, zato sploh nimam občutka, kako bi taki vsadki oz.
> taka velikost prsi zgledala pri meni. Mogoče mi lahko poveste
> kakšna košarica bi bila to, s predpostavko, da ima ženska čisto
> ploske prsi (čeprav jih sama nimam).

Velikost bi bila približno E, F pobajte si natakniti modrc in vložite kondom pa boste dobili občutek volumna in teže , če ga boste nosili nekja ur. Seveda imajo vsadki bistveno drugačno konsistenco in obliko.

>
> 2. za kakšno velikost se v povprečju odločajo različne
> ženske???
V zadnjem času je tendeca k nekoliko večjim vsadkom. Večina se odliči za velikosti med 250 in 360ml kar pomeni že precejšnje povečanje dojk.
Velikost in oblika vsadka sta odvisni od velikosti prsnega koša od željenega povečanja , oblike in projekcije. Sama velikost vsadka je le eden od dejavnikov, do katerega pridemo praviloma šele kot posledice meritev baze, štrline in višine dojke.

> 3. ali se sploh kaka ženska odloči za poseg povečanja prsi v
> lokalni anesteziji oz. procentualno, kakšen delež????
pri nas v glavnem ne. Saj je poseg, sploh če je vstava pod mišico poseb precej nelrijeten in boleč.

Svetujem vam , da se ogalsite na pregledu , da vma bom lahko podrobneje svetoval.

Lep pozdrav

Aleš

New Report

Close