Najdi forum

Kako skrbite za mladosten videz in kakšni so rezultati??

Tekoče informacije o dogajanju, pozitivno razmišljanje, kotički ustnic v Mona Liza nasmešek- nikakor na dol, videz športno eleganten-letom primeren (minica odpade), veliko tekočine, malo beljakovin, ogromno C vitamina, sprehodki, fasaderstvo d.o.o.-diskretno-naravno, sebe nadgrajevati in biti v urejenem, čistem in lepem-svetlem stanovanju, kamor se rada vračam.

Najbolj s tem, da se veliko gibljem. Sicer pa tako kot Dih.

nova
Uredništvo priporoča

ker pri svojih 28 letih izgledam kot 15 letnica 😉

Obraz je ogledalo duše.

Včasih se stuširam, da neham smrdet in vsaj 1x na mesec si umijem lase, takrat sem kot nova.

Višek higiene!

Višek higiene je, ko grem na morje, tam se vsak dan kopam. Potem mi rečejo: joj, kako si lepo rjava, samo zobe imaš rumene. :))

Brez heca pa tako: za mladosten videz ne skrbim posebej, n.pr. 30 minut na dan z masažo ali kremo ali telovadbo ali karkoli, ampak z načinom življenja: ne kadim, ne pijem kave, v vsakem vremenu grem zvečer na sprehod ob gozdu, delovni dan začnem s sveže stisnjenim sokom in v trgovino ne hodim v trenerki. Ups, to zadnje nima veze.

lp vsem, posebej Luciji

Kaj pa,če je duša utrujena od življenjskih preizkušenj, po sistemu, bolj si dober, bolj si oslu podoben? Drugače se pa tvoj post lepo bere.

Kozmetičarka, maserka, obleke… Včasih uspe, včasih ne.

pazim kaj jem,gibam,gibam,gibam in sem zadovoljna-tudi drugi :-))))

New Report

Close