Najdi forum

DOBRA "sex" knjiga

Mislim, da imate na tem forumu kaj izkušenj s tem, zato vas prosim za pomoč.

Svojemu dragemu bi rada za roj.dan kupila kakšno dobro erotično knjigo ala Kamasutra (sicer je ne poznam) ali vodnik po spolnosti,…
Prosim svetujte mi katera je najboljša. Naj bi bila s slikcami, pa takšna “jasna in glasna”, ne kakšne filozofije, da bova morala še študijski dopust vzeti, da jo bova razumela.
LP, Katjuša

Poskusi s knjigo Najboljši sex vašega življenja. Mislim, da je že izšla, pa tudi cena ni ekstremna. Najdeš jo na http://www.emka.si ali v knjigarnah.

Če kupuješ tako knjigo, ker napeljuješ vodo na svoj mlin, ti lahko pride prav tudi “Zadovoljna v spolnosti”, DZS. Na trgu je že nekaj časa.
LP

nova
Uredništvo priporoča

A si ziher, da tega darila ne bo vzel kot “kritiko” svojega performansa? Moški so občutljive živalice… to je , kot da bi ženska v dar od moškega dobila knjigo o kakšni dieti… no, jaz bi jo sicer z veseljem vzela, a bi vseeno mislila, da morda on meni, da jaz “rabim pomoč”…
Sicer je Najboljši seks vašega življenja zelo kul.
T.

Predlagam knjigo DAJMO SE DOL, avtorja Paula Joannidesa. Pred kratkom je v dveh delih izšla pri Prešernovi družbi. V njej najdeš vse kar ti v zvezi s seksom pade na pamet, pa še zabavno in duhovito je napisana. Edini problem je verjetno cena (13.000 SIT) – vendar je knjiga res izčrpna in obsežna – vsak del ima približno 350 strani.

Prijetno branje,

T

Obvezno knjiga Dajmo se dol. Tako se nasmeješ , da boš cel teden dobre volje, ko jo boš brala. LP Zoya

Hvala za nasvete. Knjiga je že naročena.

New Report

Close