Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

barva za lase-blond

Default avatar

donnia

lep pozdrav! ker sem že čisto obupala bom poskusila z vprašanjem na tem forumu. Lase si barvam sama, z kupljeno barvo. Ponavadi si naredim svetle pramene (naravna barva las je rjava do svetlo rjava na trenutke skoraj temno blond). Tu pa se pojavi problem- barva mi ne uniči rdečkastega pigmenta in tako lasje dobijo bakreno, oranžkasto nianso, sama pa bi hotela čisto svetlo (belo) barvo las. Katero barvo za lase naj kupim, poskusila sem že z poly in schwarzkopf, obe najsvetlejši barvi, zadnja je celo malo vlekla na sivo, pa vendar mi barva spet ni ''prijela''.
hvala za odgovor!
lp
Default avatar

alenka dirnbek

Barvanje na blond ne priporočam doma, razen če ima nekdo res dober ubčutek za barve in pozna vsaj malo barvni krog in naravne pigmente v laseh. Preveč obsežna bi bila razlaga glede barvanja na blond, zato ti res svetujem, da vsaj enkrat to opraviš pri frizerju in ga nato prosiš za nasvet, kaj bi uporabila doma.
Kar pa se tiče barv iz proste barve, ča ne bi imela druge izbire, bi se sama barvala z barvami Keune.
lp alenka
Alenka Dirnbek
Image and Style Coach International
www.imageprogressive.com
[email protected]
Default avatar

TATJANA

zivjo imam eno vprasanje sem naravna blondinka povrhu od spodaj pa imam bolj temne lase rada bi se pobarvala a nevem katera barva bi mi pristajala v obraz sem svetla in imam rdecico prosim za nasvet lp
Default avatar

STEVO

Draga Donnia.
Za kvalitetno barvanje vaših las pojdite k uveljavljenem frizerju, ki je specijalist za to področje.
Sami si nikoli ne boste kvalitetno pobarvali lase z nekvalitetnimi barvami iz trgovine.

Draga Tatjana.
Na vaš ten kože in barvo las priporočam vse barve, ki so svetlejše od stednje rjave, v vseh tonih. Le zelo svetlo blond ne, ker vas bo naredila presvetlo - bledo.

p.s.
Draga Alenka iz Alenkin studio.
Hvala za vaše odgovore, toda vprašanja so naslovljena na mene, tako da vas prosim, da dovolite, da sam odgovorim na njih v bodoče.
Hvala za vaše razumevanje.
S spoštovanjem
Stevo Pavlovič
STEVO FRIZERSKA HIŠA

Trubarjeva 44
Ljubljanja

Naročanje:01/431 51 38
Delovni čas:08-20
sobota:08-14
Default avatar

manuela81

Glede na to, g. stevo, da se tako redko spomnite in sploh odgovorite na vprašanja in da preteče vse preveč časa, preden sploh objavite kak odgovor, bi rekla, da kljub temu, da ste moderator, ne pretiravajte. Dajte možnost tudi drugim, da povedo svoje mnenje in izkušnje! Več odgovorov, toliko bolje!

Res ne vem zakaj vas daje taka foušija, ko ste pa tako prepričani, da ste najboljši?!

Pa še to: preden objavite odgovor, vsaj preverite črkovanje, če ne že drugo. Tistih nekaj odgovorov, ki sem jih prebrala, je bilo polno napak. To pa niti slučajno ne daje profesionalen vtis o vas.
Default avatar

STEVO

Spoštovana Manuela81.
Imate prav, toda vseeno ste preostra.
Nikoli nisem trdil, da sem najboljši, ker je to zelo relativno. verjamem le, da sem kompetenten.
Tudi to je res, da neredno odgovarjam na forumu. Velik posel, dva majhna otroka...upam pa, da so odgovori, ki jih podam, kvalitetni in da dajo prave informacije, tistemu, ki jih rabi, ne glede na to, da so pravopisno nenatančni, zaradi hitrosti mojega pisanja in nekontrole napisanega. Na vašo ostro sugestijo bom sedaj bolj pazil na napisano, tako da bom zadovoljil vaše kritične pravopisne kriterije.
S spoštovanjem
Stevo Pavlovič
STEVO FRIZERSKA HIŠA

Trubarjeva 44
Ljubljanja

Default avatar

manuela81

Hvala, da upoštevate tudi moje mnenje.
Vseeno pa niste nič napisali glede odgovorov drugih. Mislim, da ima tudi npr. alenkin studio pravico do svojega odgovora na svoj način...
Default avatar

STEVO

Draga Manuela 81
Nimajo pravice, ker sem jaz moderator. Temu se v poslu reče nelojalna konkurenca.
Hvala za vaše razumevanje.
p.s.
Pravila obstajajo povsod, pisana ali nepisana. Morala pa tudi.
S spoštovanjem
Stevo Pavlovič
STEVO FRIZERSKA HIŠA

Trubarjeva 44
Ljubljanja

Default avatar

soncii

Lep pozdrav!
imam eno vprašanje. sem svetle polti-zelo blede.. in sem po naravi svetlo rjava včasih tudi blond. rada bi si spremenila malo barvo las. in me zanima katera barva bi mi najbolj pristajala?
Default avatar

STEVO

Draga Sonci.
Barve v razponu od 8-6 bodo prave svetlobe. Nijanse so lahko zlate, bakrene, medene (zlata in bakrena zmešani), svetlo čokoladne...
Seveda pojdite k frizerju na barvanje.
S spoštovanjem
Stevo Pavlovič
STEVO FRIZERSKA HIŠA

Trubarjeva 44
Ljubljanja

Default avatar

ona-ona

lep pozdrav,

sem temnolaska,že kar nekaj časa pa si želim spremeniti barvo las na svetlo.pred nekaj leti sem to tudi storila,odšla k frizerju,mu zaupala,da bo delo dobro opravljeno,bila sem tudi pred barvanjem na posvetu,a na koncu sem imela na laseh 3 različne barve,rumeno,oranžno in svojo temno.po tem dogodku sem to željo opustila,zdaj pa se je v meni spet prebudila pa me zanima ali je sploh možno dobiti svetlo barvo,ki ne bo rumena,ki bo dokaj naravna?hvala za odgovor in lep dan
Default avatar

STEVO

Draga Ona (ali on).
To spreminjanje iz temne v svetlo je hecna reč. načeloma ne gre zlahka in je rezultat lahko daleč od željenega, kar se vam je tudi zgodilo.
Moral bi videti vašo barvo las, nakar bi vam lažje svetoval. Pridite na brezplačen nasvet, imamo več vrhunskih mojstrov za barvanje las (Nina, Urška, Tjaša na Trubarjevi 44, Klemen na Igriški 5 inAleš ter Biljana v Vodnem mestu Atlantis).
Hvala in lep pozdra
Stevo Pavlovič
STEVO FRIZERSKA HIŠA

Trubarjeva 44
Ljubljanja

Default avatar

karolina14

hej mene pa zanima kaksna barva las bi mi pristajala imam bol okrogel obraz naravne svetle polti .In tudi kaksna frizura bi bila za to primerna.
hvala za odgovor in lp. :)
Default avatar

***<3***

ŽIVJO !

Mene pa Zelo Zanima kakšna barva las bi mi pristajala. ponavadi sem bolj bleda v obraz. Moji naravni lasje so temno rjave barve. Imam temno rjave oči. Zanima me ali bi bolj pristajala črna ali blond barva. moja koža pa je nekje srednje barve. Ni zelo svetla in tudi ne zelo temna. Upam da mi na podlagi tega lahko poveste kakšna bi bila primerna barva las zame.

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem.
NAJLEPŠA HVALA.
Default avatar

NAYA

Pozdravljeni.

Pristajale bi vam tako svetle kot temne barve, ki vsebujejo čokoladen, mahagonij, bakren ali meden ton.
Odsvetujem vam hladne temne ali svetle odtenke kot sta napr. črna ali platina blond.

Če želite, se lahko oglasite na posvet.

Lp
Naya
Frizerski studio EVILHAIR
Trubarjeva cesta 55
Ljubljana

http://www.facebook.com/Evilhair/app_453357294705395
http://www.evilhair.com/
naya[afna]evilhair.com
Default avatar

marta=)

jaz sem stara 13 let pa me zanima ali se lahko dam pramene ali ne.mami mi pravi da sem premlada še za barvanje jaz pa trdim da ne moje sošolke majo že pramena jaz si pa želim pa koliko stane pri frizerju če sei daš pramene.=)
Default avatar

majala

hojla!!
imam eno neumesno vpr.
na blond sm se barvala eno leto z barvo, prej sm imela pramene.uporabljala sem silver reflex šampon od keune, da nisem bila tako rumena.zdj pa sm rdeča.in mi je barva malo preveč živahna.saj vem da se bo sčasoma malce sprala, zanima me pa, če bi imel ta silver reflex šampon kakšen učinek na to rdečo barvo...?? :)
hvala in lp
Default avatar

fordy

jst mam naravno temno blond barvo samo nevem če bi mi pasala črna če bi se pobarval!