Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

BALMAIN Paris

Default avatar

PK

Živjo!

Spostovana ga. Alenka, mene pa zanima kaj je zdaj z vašo novo kolekcijo za podaljševanje las? Reklamo imate že kar nekaj časa, a niste nam ponudili še nič informacij o njej!
V čem se razlikuje od Hairdreams in Great Lengths?
Kakšna je cena?
In kakšna je kakovost?

Jaz sicer trenutno imam Great Lengths in sem zelo zadovoljna, edino kar me moti je to da se konice vložkov malce kodrajo, nikoli niso popolnoma ravne, moji naravni lasje pa so zelo ravni!
Se to dogaja tudi pri drugih vrstah vložkov?

Hvala za vse odgovore in lep pozdrav!
Default avatar

alenka dirnbek

Da res reklamiramo Balmain Paris, ker smo verjeli, da se bo končno najdel uvoznik, ki bo to prevzel. Do sedaj žal še ni nobeden.
Gre za kvalitetne lase.
Tudi ostali so kvalitetni, zlasti se mi zdijo dobri Hair Dreams, ker imajo res pestro ponudbo različnih las. So pa malo dražji od ostalih.
Kaj bo z uvoznikom Balmain, žal ne vem. Trenutno v našem kraju ni tako zalo veliko povpraševanje po podaljševanju, zato se še nismo odločili s katerimi lasmi bomo delali. Čakamo na EU, ko se bo sprostil uvoz in bo poslovanje lažje.
Zaenkrat vsajamo bolj barvne pramene, ki so zelo zanimivi, saj ne poškoduješ naravnih las in imaš obstojno barvo.
lp alenka
Alenka Dirnbek
Image and Style Coach International
www.imageprogressive.com
[email protected]geprogressive.com

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek