Forum.Over.Net

Glasba, film in fotografija

Vaš najboljši igralec/ka?

Default avatar

nicka

Zdravo,mene pa zanima kateri vam je najboljši oz. najslabši (ali pa ga preprosto ne morete videti:) igralec in igralka?Pa še zakaj:videz,talent??
Meni je ful dobr igralec Edvard Norton (ma bolj talent kot look:)-hvalabogu ,pri vseh cute tipih k nimajo pojma igrati.
Igralka pa Nicole Kidman,res talentirana pa še zelo zelo lepa.
Videt pa ne morem une Renee Zellweger (?napisano?) tko mi je čudna v fris,sicer igrat kar zna,od igralcev pa mi nista všeč R.Redford in Val Kilmer(ne vem zakaj,taka samovšečna tipa).
Ok,to je moje skromno mnenje,razpišite se še vi!
Default avatar

luna

najljubši: daniel day-lewis (res je zmešan ku noč, ampak hudičevo dober zgleda, pa tut igralc je dober)
najbolj bljak: brad pitt (smotan mi je)
najljubša: nicole kidman
najbolj bljak: se ne morem nobene spomnt. mogoče zellwegerca, ke je taka čudna.
Default avatar

Gony

Najboljši je Jack Nicholson, igralka pa Charlize Theron.
Katastrofa je Ashton Kutcher, od igralk pa Uma Thruman.
Default avatar

tascha

nevem če sta glih slaba igralca vsaj Bacon ne... ampak ful mi gresta na živce...torej ne maram Kevina Bacona in Erica Robertsa...jak :)
Default avatar

iri

Heh, smešno, meni sta pa Eric Roberts in Kevin Bacon kul. :)

Drugače bom pa vedno gledala film, če je notri Sean Penn ali Viggo Mortensen (njega sem imela rada že pred Gospodarjem prstanov, da ne bo pomote, zdej je samo še toliko bolj yummie). ;)
Pri ženskah je prav fino gledati Angelino Jolie, igleda super, igra pa še boljše. Ali pa obratno. :) Tudi Scarlett Johansson je zadnje čase moja najljubša.

Ne maram pa gledati Ume Thurman in Bena Afflecka.
Default avatar

nicka

Torej nisi oz. ne boš gledala Plačila?:))
Default avatar

iri

Jao, niti pod razno! :)
Default avatar

Maja

iri, meni je tudi všeč Viggo Mortensen :))
Uma Thurman tudi meni ni, mi tako hinavsko deluje, ne vem zakaj, čeprav sem jo v Nevarnih razmerjih nekako prebavila, ker je sicer zelo dober film (a bi bil še boljši brez nje),
všeč mi je Ethan Hawke (ne razumem, kako se je lahko poročil z Umo?? :))
všeč so mi Susan Sarandon, Meryll Streep (ena najboljših igralk), Monica Belluci mi je ena najlepših (sploh v Maleni), Kathy Bates (igra v samih dobrih filmih), Geena Davies, Diane Keaton,...
pa Jack Nicholson, Dustin Hofmann, Woody Allen (simpatičen oz. smešen, fajn filmi), Tim Robbins, De Niro, Anthony Hopkins, William Hurt, Bill Pullman,...
Antipatičen mi je npr. John Candy...

Ah, preveč jih je, enih in drugih...
Default avatar

iri

Uf, mene pa Woody Allen tako zelo nervira... Zdi se mi, kot da vedno igra isto vlogo nevrotika. Pa hudo preveč luštne ženske ima vedno v filmih. ;)
Pa Ethan in Uma sta se itak ločila sedaj. ;)

Sem se pa spomnila še ene igralke, ki mi je hudo simpatična - Amanda Peet.
Default avatar

Maja

Ja, saj je siten po eni strani Woody, tak nevrotik, a meni je ful smešen! :)))
Ženske pa ima res skoraj prelepe, ja, sicer pa je tudi privat imel kar nekaj lepih - v majhnih flaškah je strup, pravijo! :))
A res, Ethan in Uma sta se ločila? Že grem tja! :))

Joj, jaz sem se tudi še ene spomnila - tista, ki je igrala v Chocolat, taka nežna, prisrčna, kako ji je že ime? Isabella Rosselini? Mislim, da ni to ta, a ta Isabella mi je tudi všeč. Pa Sophia Loren...
Default avatar

Nyna

Meni pa najboljši( a ne tudi najlepši): Al Pacino, Robert de Niro, Tom Hanks, Anthony hopkins,Sean Penn
Najlepši: Brad Pitt, Kurt Russel,Patrick Swayze, Rob Lowe, Val Kilmer

najbolj zoprni: Danny de Vito, Clint eastwood, Woody allen,Ben Affleck

Najboljša: Meryl Streep, Kathy Bates,Sally Field
zoprna: Julia Roberts, sandra Bullock, uh, ne vem, še cel kup..

nekako moške bolj ocenjujem..
Default avatar

luna

frajla iz čokolade je juliette binoche
Default avatar

eminem ll

NAJBOLJŠI IGRALEC:eminem,tom cruise.

NAJBOLJŠA IGALKA:angelina jolie
Default avatar

Sneguljcica

Moji najljubsi pa so Heath Ledger, Tom Cruise, Tom Hanks, Viggo Mortensen, po novem se zraven Orlando Bloom. Od zensk pa Julia Roberts, Salma Hayek, Meg Ryan in Cameron Diaz.
Je pa se veliko ostalih, ampak tile istopajo.
Default avatar

Maja

Ja, hvala luna, Juliette Binoche!
Default avatar

luna

jest mam še tri naj naj - j. p. belmondo, alain delon in vincent cassel
Default avatar

jujuka

NAJBOLJŠI: eminem!
NAJBOLJŠA:angelina jolie!
SMOTAN: tom cruise!
SMOTANA: nicole kidman!
Default avatar

iri

Ej, Nicole Kidman gre pa tudi meni malo na živce. Ne vem, mogoče samo zato, ker naj bi bila tako oh in sploh lepa, pa mi ni tako zelo poseba. Isto velja za Cameron Diaz. In Penelope Cruz mi tudi ni preveč všeč.
Default avatar

klara

Woody Allen - jak
Edward Norton - zakon
Default avatar

jujuka

ja nicole kidman meni sploh ni lejpa...