Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

make up

Default avatar

Sanja

Pozdravljeni,

imam črne lase,svetlo polt in temno rjave oči in bi prosila če mi lahko svetujete kakšen make up bi mi pristajal k svetlim oblačilom. Zanima me še, če uporabim svetlo roza rdečilo katero senčilo gre potem zraven, ker mi roza ne pristaja k očem? Hvala za odgovor.
Default avatar

Jadranka-Orbico

Glede na barvno kombinacijo bi k svetlim oblačilom lahko nosila make up v naravnih, rjavo, bež odtenkih. V tem primeru bi bilo lepo, če bi poudarila ustnice in se odločila za kakšen intenzivnejši odtenek, lahko kar v barvi ustnic.
K roza šminki pa lahko uporabiš na vekah barve španskega bezga ki niso ne roza, ne vijolet. Nekaj vmes. Seveda je najpomembnejše, da se vse lepo ujema z barvami oblačil.

lp Jadranka
Default avatar

Sanja

Kje bi pa lahko dobila senčilo v taki barvi, a ima mogoče MF takega?
Default avatar

Jadranka-Orbico

MF ima kar nekaj senčil v natur odtenkih, napr. št. 101, 102, 104, 105, mogoce celo št. 147, ki je zelo perl; no še kar nekaj barv je za zelo lep make up v naravnih odtenkih. Tudi senčilo je zelo kvalitetno, sa ga lahko nanašaš tudi z vlažnim aplikatorjem kar mu daje večjo intenzivnost barve, pa še obstojnejše je. Sicer pa ne gre v gubo in je primerno za celodnevni make up.

lp Jadranka
Default avatar

Sanja

A mi lahko še poveste, a je kakšna kombinacija senčil in rdečila, ki gre k vsaki obleki?
Default avatar

Jadranka-Orbico

Probaj natur zemeljske barve in barve terracote. Kot bi se malo posončila...

lp Jadranka
Default avatar

Sanja

Vprašala bi vas še nekaj glede pudra, in sicer do zdaj sem vedno uporabljala creme puff, ampak imam težavo,ker mi po nekem času kar zbledi, pa zanima me a je kako rdečilo od MF v barvi ustnic?
LP
Default avatar

Jadranka-Orbico

Če boš dala spodaj tekoči puder bo to zelo dobra podlaga za Creme puff. Sicer pa je veliko odvisno tudi od kreme ki jo uporabljaš.
MF ima kar nekaj šmink v naravnih odtenkih ustnice. Glede na to da je na voljo tudi nekaj različnih vrst rdečil, bi bilo dobro, da se oglasiš v kakšni prodajalni kjer imajo stojalo MF. Če mi zaupaš od kje si, ti bom povedala kje in kdaj so naše svetovalke.

lp Jadranka
Default avatar

Sanja

Sem iz Ljubljane
Default avatar

Jadranka-Orbico

Mislim, da boš v Merkatorjevem Beautiqu na Cigaletovi naletela na svetovalko MF od 14. - 16. oktobra. Sigurno ti bo pomagala izbrati prave oddtenke.

lp Jadranka
Default avatar

kaktusek

Lep pozdrav!

Jaz bi pa tu še vprašala, če je Terracote ob MF? A to so ta senčila, ki so prišla zdaj na tržišče, mislim, da v 4-ih barvah?

hvala in lep pozdrav!
Default avatar

Jadranka-Orbico

pozdravljena,

terracota je zemeljska barva pudra v kamnu. Ima ga kar nekaj znamk, sicer pa je Terracota od MF malo obogatena z bleščicami in ni preveč temna, tako da ga lahko za senčenje uporabijo tudi svetlopoltejše uporabnice. Sicer ima tudi Izadora terracoto v večih barvah. Včasih se da dobiti terracota tudi v prahu.

Jadranka
Default avatar

kaktusek

Najlepša hvala za odgovor!

A ti terracota so ti tanovi od MF? Sem jih gledala, pa na nobenem ni pisalo prav terracota! Pa ne vem.....
Default avatar

Jadranka-Orbico

MF Teraccota je v podobni embalaži kot puder v kamnu Creme puff in je že dalj časa na tržišču.

LP Jadranka

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek