Style.Over.Net

Poroka

Skupina Calypso

Default avatar

Male

Pozdravljeni!

Na forumu je nekaj starih informacij skupine Calypso mene pa zanimajo novejše.
Je bil kdo v kratkem na poroki kjer je igrala ta skupina. Zanima me vaše mnenje, glasba, petje igrice...

Hvala za informacije.

Male
Default avatar

ssstudentka

Midva sva jih mela junija...zelo zadovoljna. So za štose, drži vse kar se zmeniš, cena je tudi ok, igric na pretek, zato je stalno moving. Odvisno pa seveda kaj hočeta. Priporočam, rezerviraj pa čimprej, ker so zelo zasedeni.
Če te še kaj bolj konkretno zanima mi javi..
Default avatar

Maja.

Sem slišala, da imajo kar veliko jugo muzike?
Default avatar

tammara

Ja precej igrajo hrvaške glasbe za moj okus preveč. No vsak se pa potem sam odloči, mislim, da mora biti več mešane glasbe.
Default avatar

Maja.

To je v bistvu edina kritika, kar sem jo slišala. Drugače so pa baje super.
Default avatar

alenka

Oj.
Skupina Calypso bo igrala v medvoški dvorani na pustno nedeljo - 17. feb. Pričnejo ob 14. uri.
Default avatar

sstudentka

Meni se zdi, da so igrali kar vse, sicer pa če vama ne pašejo hrvaški komadi, se verjetno da zmenit tudi tudi, da jih je manj. Nama je ustrezala taka muzika, ker sva doma blizu meje in brez "južne" fešte ne bi šlo. To niso narodnjaki, da se razumemo, ampak komadi alla mambo kings.
Default avatar

katjuša 79

Pozdravljeni,

midva sva imela željo da nama igrajo calypso vendar so do konca oktobra zasedeni.Naj bi pa celo igrali dve poroki na petek,ker si mladoporočenci želijo izključno njih,vendar zdaj tudi sama ne vem ali so možne poroke na petek,če pa je bi se pa sama prav tako odločila za petek.Igrajo pa vse oz kakor se zmeniš,glede na to da bodo najini svatje kar precej iz dol sva se tudi zato odločila za calypso.

lep pozdrav