Poroka

pecivo,piškoti,torta

Default avatar
Lep pozdrav vsem!
Poročim se 16.9. in vem, da je bilo že napisanih nekaj stvari na to temo, vendar bi vseeno prosila za pomoč tudi vas. Sem iz Ljubljane in v teh dneh iščem dobro slaščičarno, kjer bi mi naredili dobro torto za 50 ljudi,obenem pa bi poskrbeli še za pecivo ter piškote, ki bi jih lahko na koncu dali svatom.
Zanima me kaj priporočate vi, sprašujem pa tudi po ceni, ker so mi do sedaj za 60 kosov torte povedali cene med 25.000 in 33.000 sit, za piškote med 1.400 do 2.000 sit ter pecivo med 2.000 in 3.000 sit za kg.
Vsem se že vnaprej zahvaljujem za vse predloge in nasvete! Ter srečno zakonsko življenje!
Default avatar
Pokliči pekarno Blatnik (01/7888564), ker tam delajo zelo dobre torte in ful lepe. Vse se da pri njih zmenit in zelo so prijazni.
Default avatar
če boš že hodila v ta konec (pekarna Blatnik), se lahko oglasiš še pri eni privat slaščičarki, meni je naredila čudovito torto za 70 oseb, oblito z marcipanom, v dveh nadstropjih, sadno in čokoladno za 19.000 SIT. Piškote mislim, da ima po 2500 SIT. Če potrebuješ kontakt, piši na email.