Poroka

poročno ličenje in frizura pri miču

Default avatar
ojla,

ali ima katera izkušnje z mič stylingom.poročim se 10.6. in nujno rabim enga frizerja in eno dobro viažistko.slišala sem, da naredijo dobro frizuro in prav tako naličijo pri miču.če ima katera izkušnje oz. je kaj slišala vas prosim če me obvestite.

hvala
Default avatar
oj lana!
poročiva se na isti dan in tudi jaz bom po vsej verjetnosti šla do Miča na frizuro in make up. Rada bi namreč vse na enem mestu.
Ene hvalijo, druge ne, jaz bom šla na probo in bom videla kako se bo obneslo. Cene so od 6.900-10.900 za frizuro in 10t za make up, odvisno kdo se ukvarja s tabo.
Osebnih izkušenj žal nimam.
Drugače, obleko kje si izposodiš? Kako daleč si s pripravami?
Default avatar
Še ena, ki se poroči na isti dan.

Sama izkušenj z Mičom sicer nimam, so pa mojo prijateljico tam "rihtali" in je bila ful zadovoljna! Pa tudi lepo je zgledala. Sama pravi, da če bi se še enkrat poročila, bi zopet izbrala njega.
Bila je prej na parih probah tudi drugje in je že skoraj obupala, ker nikjer ni dobila tistega, kar je želela. Rekla je, da je bila tudi po probi pri Miču malo skeptična, ampak je bilo vseeno najbolje od vseh prob, s končnim izdelkom je bila za več kot zadovoljna.

Tudi sama bi šla k njemu, pa bi imela predolgo vožnjo do njega, tako da bom izbrala kaj drugega.

Upam, da bo "naš" 10.6.2006 nepozaben!!!

Pa lepe priprave vama želim.
Default avatar
seveda bo naš dan najlepši za nas! Če se ne motim si ti iz Laškega ne? Pa majhnega otročka imata, tako kot midva..
Default avatar
Sva iz Celja, poročila se bova pa v Laškem. Ja, imava pa majhnega otročka; star bo leto in pol. Na dan najine poroke že skoraj 2 leti.
Upam, da mu ne bo pretežko, ker se mu ne bova toliko posvetila kot drugače, čeprav bova v njegovi bližini.

Koliko je pa vajin star? Kako kaj priprave? Imata že vse rezervirano?

Midva še nimava benda in mi dela kar preglavice, saj nobenega ne poznava in poslušava samo nasvete... po novem letu bova malo akivneje začela iskati in šla kakšnega kam poslušati, pa upam, da se bo kaj fajnega našlo.
Obleke sem že malo gledala, izbrala še nič, saj hočem res nekaj posebnega; tudi to bom izbrala začetek naslednjega leta.

Kaj pa porpčno potovanje?

Vem, da sem ful radovedna...
Default avatar
Najin bo marca dopolnil dve leti. Tudi mene kar malo bega kako bo na dan poroke, sploh glede varstva zvečer, pa priprav prej ipd. Ma sem vseeno optimistična in upam, da bo vse v redu.
Rezervirano imava gostilno, band, fotografa in jaz obleko, čeprav sem malo razočarana in se še nisem dokončno odločila a bom vzela izbrano al kaj (predvsem zaradi tega, ker sem videla kako zgleda obleka po treh izposojah). Band sva izbrala po priporočilu moje frizerke, ki je bila z njimi zelooo zadovoljna, pa njihov CD sva tudi delno gledala.
Na poročno potovanje bova šla na Mauritius. Samo 8 dni, šla bova pa sama. Nisva se še odločila, če bova šla preko Exotic Tours ali kako last minute varianto.
Vidva? Mene tudi vse zanima...
Default avatar
Tudi midva razmišljava o Mauritiusu, ali pa o Zanzibaru. Malo me samo muči, če se splača na takooooooo dolgoooooooo pot za samo 1 teden, saj na te destinacije malega ne bi vzela poleg.
Razmišljava pa še o eni varianti - to je samo Dubaj in bi najin sonček šel zraven. To je samo vmesna postaja na poti proti Mauritiusu in več kot pol krajša pot. Tudi cenovno bi za isti denar lahko tukaj bili 14 dni... Ampak bolj kot denar nama dela preglavice dolga pot in pa to, da bi bila brez malega.
Bova še razmislila in se odločila, saj ne bova že zdaj rezervirala, ker ni bojazni, da bi bilo vse polno in ne bi dobila željenega hotela...
Moram ti samo povedati, kar so nama na agenciji, da last minute za 8 dni na Mauritius ni mogoče dobiti oz. je to ful redko, 14 dni pa brez problema in se tudi zelo splača, saj je veliko ceneje.

Glede izposoje obleke imaš pa čisto prav... tudi sama sem videla že nekajkrat popravljeno obleko in se ful vidijo ostanki popravkov...
Kje si si jo pa rezervirala? Pri nas v Celju je katastrofa, saj imajo par oblek, ki jih izposojajo nonstop in so vidno uničene, cena pa vedno ista. Zdaj so sicer dobili novo pošiljko oblek, ampak če želim, da do moje poroke nobena ne bo te obleke nosila, moram plačati 30% več in sem skoraj na istem, kakor če to obleko kar kupim.
V Lj sem pa zasledila, da ima vsaka naslednja izposoja obleke nižjo ceno, pri 5 izposoji jo pa lahko obdržiš. Ampak zanimive so cene, saj prva izposoja stane približno toliko, kot pri nas izposoja pač (ampak je lahko obleka bila že 10x nošena...) groza!!!
Default avatar
kr1 kje si pa gledala obleke, če smem vprašat?
Default avatar
Obleke sem gledala v centru mesta - ne vem, kako se reče. Poleg je cvetličarna. Mislim, da je to edina isposojevalnica v Celju.
Default avatar
Aha vem kje je to. Jaz sem pred 3 meseci tja klicala in me je taprvo gospa vprašala kakšno konfekcijsko številko nosim. Rekla je, da imajo obleke samo do številke 40, jaz imam pa 42!!

Tak da sem šla potem v Pronuptio v Arclin in tam imajo zelo ohranjene obleke pa še cena je ugodna. 50.000 izposoja če pa hočeš imeti ti prvo izposojo pa plačaš 10.000 več.

Potem sem še pla v Domino v Pesje pri Velenju in sem bila fascinirana. Ful ful lepe obleke imajo, zelo ohranjene in jaz sem si rezervirala sivo belo kombinacijo obleke, ful je dobra in je nekaj posebnega, odštekana. Ta teden so dobili novo kolekcijo oblek, tak da ti toplo priporočam, da greš tja, boš vidla, da boš zadovoljna!

Lp!
Default avatar
Midva sva imela prav isto polemiko glede poročnega potovanja. Mauritius ali Zanzibar. Od Zanzibarja naju je odvrnilo cepljenje, ki ga naši še vedno zahtevajo, čeprav za Tanzanijo ni več obvezno (razen, če potuješ npr. preko Kenije). Priporočljive so malarične tablete. Ene imajo lahko stranske učinke, pri drugih se pa ne smeš izpostavljat soncu, skratka beda. Spet sem brala zelo različna mnenja glede teh tablet (pozitivna), vendar ne želim riskirati in preživeti medene tedne v slabem počutju in za tak denar. Drugače najcenejše, na izrednem nivoju in zelo prijazne ponudniki tega poročnega potovanja najdeš na strani afrika.si (če že nisi stopila v korak z njimi). Pa še viza je potrebna.
ZAradi vseh navedenih razlogov sva prešla na Mauritius. Po izkušnjah kolegov zelo ugodna destinacija, tudi v juniju, ko ni sezone, samo je bolje, da izbereš zahodno stran otoka za bivanje, ker zna na V pihati.
Tudi Mauritius last minute lahko dobiš za 8 dni, zelooo ugodno, je pa od vaju odvisna koliko sta prilagodljiva glede datuma odhodov, dopusta v službi ipd. Splačajo se odhodi iz Munchna (odklop.com), če greš iz Brnika pa je še skoraj bolje preko Exotica it, ker imaš tu prav specificiran paket za mladoporočence in ni nevemkake razlike v ceni.
Tamalega predvsem zaradi dolgega leta ne bi vzela s sabo, pa tudi spočila si ne bi, če bi ga vzela s sabo. Mogoče malo sebično, ma to ne pomeni, da ga imava manj rada...skupaj bomo šli malo kasneje na dopust kam bližje.
Dubaj poleti ti pa odsvetujem, sploh z malim. Moja kolegica je bila lani konec junija in je bila neznosna vročina, da se jim ni dalo prav nikamor it.
Obleko sem rezervirala v Mod artu v Domžalah. Ful so mi všeč obleke iz Linee Raffaelli (mal poglej na netu kakšne so), ker so sproščene in ne preveč princeskaste. cena obleke pa v Lj. ne pada odvisno od tega katero izposojo imaš. Moja stane 78t in po moje do zadnjega ne bom vedla kako bo. Sem se pa zmenila, če mi bo res bljak, da si lahko izberem drugo. Všeč mi je bilo kar nekaj oblek iz iste linije. Po ceni najema mislim, da obleko lahko odkupiš po tretji izposoji.
Čisto sva zašle iz Miča in ličenja...sorry punce. Lahko se mi kaj oglasiš na mail [email protected], pa si izmenjava še kako mnenje.
papa
Default avatar
Tud jaz sem si lansko leto sposodila obleko v Domino v Velenju. Obleka je bila nova, nikoli nošena in gospa mi jo je hranila od marca do avgusta. Je pa gospa zelo prijazna in ko izbereš obleko da nanjo listek in je ne posoja naprej.

Jaz vam toplo priporočam Velenje - sploh ve ki ste iz Celjskega konca. Gospa tudi odpre salon izven delovenga časa, ali pa ko pridete oblekco iskati vam odpre izven delovnega časa. Sposoja lansko leto je bila 54.000 sit - bela oblekica z korzetom, nobenih krinolin, mehko padajoča zadaj v vlečko. Ima pa na izbiro nekej blizu 200 oblek, če ne več in nobena ni grda ali kičasta. Na izbiro tudi z rdečim korzetom ali v drugih barvah.

Skratka pejte pogledat, mislim da boste prijetno presenečene. ponuja tudi dodatke - nogavice, tiare, rokavice in lasne dodatke...

Urška