Poroka

modni dodatki - rože

Default avatar

baala

Pozdravljene...

... kje bi se dalo dobit svilene ali papirne ROŽICE za v lase, da bi pač imela v laseh podoben cvetlični okras kot v šopku.

Sem že slišala da dajo kar prave rože v lase, ampak se mi zdi to mal čudno, pa saj uvene .

Že v naprej hvala!!
Default avatar

nasmeh

salon Mirjam na Vrhniki jih ima.
Default avatar

Ally

Mislim, da jih ima vsak salon, v katerem izposojajo poročne obleke, prav tako pa jih lahko najdeš tudi v kaki trgovini z modnimi dodatki...

Glede svežih rož pa-cvetličarji imajo poseben sprej, s katerih rožice brez problemov zdržijo cel dan... Mani so zdržale od 6ih zjutraj do 7ih zjutraj naslednji dan-so bile še vedno zelo lepe...
Default avatar

Mana

Ally!

Tudi jaz bi imela prave rožice v laseh. Kje si se frizirala in kakšno frizuro si imela? Pa še glede cvetličarne - katero si izbrala?

Hvala in lep dan!

Nataša
Default avatar

gordy

Ojla punce!
Glede cvetja v laseh se ne obremenjujte preveč!
Malo je odvisno od vrste cvetja, vendar se glede tega posvetujte s cvetličarjem, sicer pa je cvetje presenetljivo obstojno v laseh!

Sama sem imela v laseh vrtnice (7 vrtnic) in sicer me je začela frizirat ob pol enajstih, opoldne sem bila gotova. In ob sedmi uri zjutraj, ko sem si razdirala frizuro, so bile tiste vrtnice, ki so bile v laseh, bolj ohranjene kot tista iz moževega naprsnega šopka. Svoj šopek sem vrgla ob dveh ponoči, pa so bile nekatere vrtnice v njem že takrat kar zdelane...

Če bi pa želela katera umetno cvetje, je pa v Ljubljani nujno obiskati ProMak na Vilharjevi (za tiste, ki ne vejo, je v bližini železniške postaje). Tam imajo tudi materiale za naprsne šopke pa konfete pa tako...

Veliko užitkov pri pripravah!

LP!
gordy (lanska nevesta)

gordy

<http://gordy.moj-album.com/>

TVOJ DAN BO ŠEL V TISTO SMER KOT KOTIČKI TVOJIH UST. DIAN RITTERS

Default avatar

keli

Tudi jaz sem gledala rozice in ostale okraske v ProMAku - tam se res najde marsikaj. lp
Default avatar

Ally

Mana,
sem opazila šele zdaj...

V laseh sem imela vrtnice, ampak jmi je cvetličar iz cvetnih lstkov vrtnice naredil take male vrtnice... lase sem pa imela nakodrane in potem v čop spete samo sprednje, čop pa okrašen s temi cvetkami... upam, da si predstavljaš?

Ne vem, iz kje si... jaz sem iz Kranja, tako da sem bila v cvetličarni Art v Kranju, in pri svoji frizerki iz Brnika...

Če te še kaj zanima, sporoči...
Default avatar

Ana Kokot

Pozdravljeni,

opazila sem da na spletu ni ponube o rožah iz blaga, predstavljene kot modni dodatek. Če katero zanima, sem ustvarila spletno stran posvečeno temu. Za več informacij me kontaktirajte na [email protected] ali na www.flona.net