Style.Over.Net

Poroka in poročno potovanje

make up

Default avatar

petra

Katastrofa!
Včeraj sem bila na probnem make up-u in bil je živa katastrofa. Sej učke, ustnice in obrvi mi je lepo namazala, ni kaj, ampak puder?!?!?!
Jaz se znam namazati tako, da mi je lepo, za profesionalno vizažistko sem se odločila predvsem zaradi pudra - ker vem (ali vsaj mislila sem tako), da ti profiji znajo res lepo nanesti puder in da lahko zdrži cel dan in da res skrije vse nepravilnosti na obrazu, poleg tega pa ti naredi lepo obliko obraza.
Samo enkrat sem se dala mazati, ko je v Sloveniji gostoval en Francoz in on mi je naredil odličen make up! Tako, da vem, da se da. Samo on mi ni nanesel pet plasti na obraz. Tale pa kremo, pa korektor, pa svilnat puder, pa še puder v prahu, da se ne svetiš ... Sej postopek se sliši pravilen, ampak bila sem grozna. Že v salonu samem se mi je vse skupaj začelo sušiti in odpadati.

Mi katera lahko svetuje, kam naj še grem probat (v Ljubljani)?
Default avatar

Kinokija

Se vtiakm v temo- pozna katera kako dobro vižazistko v okolici Domžal, Kamnika... Frizerja imam, samo make up še rabim. Drugače se bom kar sama :-/
Default avatar

decva

Baje da je v Ljubljani dobra vizažistka Katja Fašink. Poglej na spletni strani www.************.net, kjer ima svoj forum.
LP
Default avatar

Orangea

Jaz sem bla z mojim zelo zadovoljna, pa tudi drugi so me (oz. ga) pohvalili, vendar je na Primorskem. No, gre tudi na dom, sam ne vem pa, če bi ravno v Lj šel. Če hočeš ti zrihtam številko.
Default avatar

maurina

ja, to se moras kar potruditi, da najdes vizazista, ki ti bo ustregel - moja svakinja se je sla tisto jutro pred poroko licit, pa so ji tudi naredili "masko" - si je dala vse dol zbrisat in se enkrat, ona zenska pa je protestirala, da se pac tako ne dela. Zato, kar pozorno.
Default avatar

petra

Ma, ja, kot da bi mela masko, res. Halooo?!?! Nisem vedela, da moraš iz enga poročnega make up-a cel projekt narest! Pa je žal tako, pa še očitno pri tem veliko zapraviš (če kar naprej na probe hodiš!):-)).
Default avatar

ribica123

Ojla,

ena moja kolegica je bila zelo zadovoljna z Lancomom, samo delajo v soboto samo do 13h kar zame ne pride v poštev. Tud men gre na živce da ti obraz kar ''škripa'' od toliko pudra.
Petra, kje si pa bila ?
Pozdravček
Default avatar

Pikipoki

Mislim, da si imela res smolo.

Jaz imam srečo, ker je moja "vizažistka" v družini (od mojega bodočega moža svakinja) in je maskerka na TV.

Prvič me je namazala letos za novo leto, pa jetudi nanesla karnekaj pudra (vendar ni pretiravala) in sem bila čisto spremenjena. Mojemu je bilo ful všeč, pa drugi me tudi niso mogli prehvalati, jaz pa sem se zdela nekako drugačna, vendar mi ni bilo žal.

Poleg tega je make up zdržal celo noč in se ni nič luščilo ali kaj podobnega. Jaz imam civilni obred ob treh, namazala pa me bo že dopoldne in se nič ne bojim, da se bom potem kaj razmazala. Namazala me bo zato, ker je tudi frizerka ... No, saj pravim - stvar obvlada in vesela sem, da mi ne bo treba takrat skakati naokrog.

LP
Default avatar

petra

Kje pa je ta Lancom? Sem tudi jaz ze slišala, da dobro naličijo ...

Bila pa sem pri frizerskem studio Joico - nasproti Emporiuma v BTC-ju. Tam je moj stalni frizer, na novo pa imajo vizažistko. Ženskica je ful prijazna, ful ok, meni je ful všeč, zato mi je kar smotano reči, da se ne bom tam ličila, samo se res ne bom. Se raje sama.
Default avatar

pinea

No, jst sen razmišljala precej pred poroko al naj grem k visažistu al ne. Pred tako dilemo sem bla že pred maturancem in takrat sem se sama namazala in mi ni blo žal. Pa še poznala sem delo ene visažistke in nisem bla glih zadovolna z njim.
No, pol sem se odločla, da sem bom sama nabarvala. Kot prvo sem nabavla nekaj literature- super knjiga je ta Lepota skozi letne čase (sm si jo sposodla). Sledila je nabava kozmetike. Nabavla sem precej stvari, dokler nisem bla zadovolna z izbiro. Pri tekočem pudru sem mela srečo (prvi se je odlično odrezal), puder v prahu sem že mela, prav tako korektor. Šminko sem že vnaprej vedela katero bom uporabla in kako bom kombinirala z bleščilom. Največji problem je bilo rdečilo za lička in sence na očeh (ker nisem vedla, al nej uporabim svoj "standard" al naj kombiniram letošnjo moderno roza barvo).
Večkrat sem preizkusila različne tipe make up-a. Na koncu mislim, da je blo pomembno to, da je bla ves čas ob meni sestrična ( k ma precej smisla za estetiko) in mi je stalno svetovala v tipu: Zadost pudra! Še mal sence....
Z rezultatom sem bila zelo zadovolna. Sama imam zelo svetlo polt in se mi vsak presežek make up-a grozno pozna.
To je moja izkušnja. Važno, da boste same zadovolne same s sabo!
Default avatar

ribica123

Ojla Petra,

Lancome je na Slovenski 46. Poskusno ličenje in ličenje na dan poroke stane 9.000 ( vsakič po pol ure ). Tel: 438 56 60.

Kdo pa tebe striže v Joicu? A si zadovoljna ? Jaz iščem frizerja, ki bi mi naredil tako frizuro kot jaz hočem ne pa da skoz neki eksperimentirajo.
Pozdravček
Default avatar

Barbara M.

Ojla,
moram povedati, da me je za mojo poroko pred tremi tedni nališpala gdč. Marta iz Kozmetičnega salona v Hotelu Creina v Kranju.
Mazala me je prvič, brez kakršnekoli probe, zjutraj ob 10h.
Civilni obred smo imeli šele ob 17.30, nato slavje do 5h zjutraj in make up je zdržal do konca.
S svojim izgledom sem bila zelo zelo zadovoljna, ravnotako je bil prezadovoljen moj (takrat še bodoči) mož in vsi so me hvalilil.
Na slikah in posnetkih izgledam enkratno, tako da vam, vsem bodočim nevestam toplo priporočam gdč. Marto, in še zelo prijetna oseba je za pogovor.

Veliko sreče nevestice,
Barbara
Default avatar

petra

Hoj!

Striže me Edo. Jaz sem s striženjem ful zadovoljna. In tudi pobarval me je zdej za poroko, dodal pramena in sem resnično zadovoljna. Ful so mlad kolektiv, svež, polni znanj (sledijo trendom), ...
Samo z make up-om pa res nisem bila zadovoljna. Sploh ne vem, katero kozmetiko uporabljajo, ampak imajo ful malo tega ... recimo 2 maskari: črno in rjavo. Bordo šminke nisva našli ... itn. Verjetno se bo pa sčasoma tudi ta ponudba razširila, ker so komaj dobro začeli. Drugače je pa vizažistka res fajn ženskica, posluša tvoje želje, misli na to, kam se ti bo make up podala - k obleki in k lasem ali k šopku in lasem ali obleki in očem ... Samo je pa res, da se mi zdi, da grejo po enih "reglcih", da mora biti svečan make up "plast na plast" ... in to je meni čist mimo. Izpadla sem res grozna (kar se pudra tiče).

Bomo probali v Lancomu, če so sploh še frej. Hvala ti.
Petra
Default avatar

decva

Joj šele sedaj sem videla, da je internetni naslov napisan v zvezdicah(verjetno sem kopirala naslov).Evo tole naj bi bil www.************.net
Default avatar

decva

Zgleda da je zakodiran, namesto zvezdic vpiši:************
Default avatar

decva

Nekaj cudnega se dogaja, ko napišem naslov se lepo vidi, ko ga pa pošljem pa ga spremeni v zvezdice. (upam da se bo sedaj videlo:************- samo da je z malimi črkami
Default avatar

gordy

Dečva!
Predlagam, da napišeš posamezne črke, vmes pa preseldke...
Na primer: gordy napiši kot: g o r d y
Mogoče se ga bo dalo tako napisat...

gordy

<http://gordy.moj-album.com/>

TVOJ DAN BO ŠEL V TISTO SMER KOT KOTIČKI TVOJIH UST. DIAN RITTERS

Default avatar

decva

evo tako kot je svetovala gordy s presledkami:
*********** i n *******
Default avatar

gordy

Pismo )))
raje poskusi vsako črko v svoj post ))))
Ali pa kar v tekstu... prve črke in potem besede )))
to pa je trd oreh )))

gordy

<http://gordy.moj-album.com/>

TVOJ DAN BO ŠEL V TISTO SMER KOT KOTIČKI TVOJIH UST. DIAN RITTERS

Default avatar

decva

evo še ena varianta v naslov sporočila bom poskusla dodat, samo da je brez bresledkov med in in za in