Style.Over.Net

Poroka in poročno potovanje

Poročno slavje, poroka v tujini, obleke, gostilne, glasba, izkušnje ... Pripravite vse tako, da bo nepozabno!

poročna obleka (kakšne barve?)

Default avatar

girl

Zdravo!
Mene pa zanima kakšne poročne obleke boste imele?
Jaz ne bi imela tiste klasične bele poročne obleke. Bolj me vleče na kaj bolj modernega. Tak bolj glamurozen stil (hollywood), Pa bela ne sme bit.
Kaj mislite? In kaj predlagate?
LP
Default avatar

nina

Vse sorte je možno, odvisno od postave in višine. Povej malo koliko si visoka in koliko si (nisi) vitka, da ti predlagamo. Z obleko se da marsikaj povdariti, optično popraviti... Zlato pravilo je: upoštevaj svojo postavo n ne samo modo. Menim, da imaš pri izbiri neklasične svečane obleke res ogromno možnosti. Če si npr. presuha, moraš paziti, da ne bo vse na tebi viselo, če si premočna, si nikakor ne dovoli obleke brez rokavov, ker ni gršega kot razgaljene debele roke, gladki -kratki rokavčki tako pomanjkljivost lepo skrijejo... veliko je takih stvari, zato vsaj približno napiši kaj približno si želiš in kaj si lahko privoščiš(glede postave).
Default avatar

LARA

moja bo pa lepo bela..no malo bež...ampak je pa kroj mal bl extra....vedno sem si želela bele obleke!
Default avatar

fafa

Sigurno ne bele.

lp
Default avatar

Staša

Jaz bom vsekakor imela črne detajle (nogavice, čevlji, rokavice, nakit, dekoracija v laseh...), obleka bo najbrž bela, ampak le zaradi kontrasta z dodatki (drugače tudi jaz nikakor ne bi imela bele barve).Mimogrede, a mislite, da bi šopek iz črnih tulipanov deloval preveč morbidno?

LP
Default avatar

LARA

hehe ja to pa skor res...jaz sem se zato odločila za rdečo...rdeče rože rdeči čevlji če jih bom še kje dobila primerne, rdeče ogrinjalce in tko
Default avatar

Darja

Moja bo živo rdeča.
Default avatar

lina

lepo vas prosim,...obleka mora biti svetla,.....saj se vendar poročite!
al greste na maturantski ples?

in črne rože?????????? KATASTROFA!
Default avatar

LARA

ja lina vsak ma svoj okus, zakaj pa ne..a si kako poročno revijo prelistala?
Default avatar

lina

Mislim, bodi realna,.....črne rože za poroko??????????
Žalostno,......to bi naj bin jasvetlejši dan v življenju,.....
Default avatar

LARA

ja za rože sem tut jest rekla da črne niso ok...sam rdeča obleka je pa ja strast in veselje in ljubezen!
Default avatar

lina

no, kakor za koga,......sam da bo tebi všeč. jaz pač prisegam na belo ali pa šampanjec barvo. Rdeča se mi zdi preveč vsiljiva, morda celo napadalna. A tvojega dragega pa nič ne moti, da ne boš v belem?
Default avatar

Darja

Pa sej ni Lara napisala, da bo v rdeči obleki. Jaz bom. Mojga pa nič ne moti. Meni se zdi zlagano, da bi bila v beli obleki za mano bi pa capljal skoraj 2 leti star sonček.

Sicer pa vsak po svoje.

Lep dan še naprej.

D
Default avatar

Darja

Pa sej ni Lara napisala, da bo v rdeči obleki. Jaz bom. Mojga pa nič ne moti. Meni se zdi zlagano, da bi bila v beli obleki za mano bi pa capljal skoraj 2 leti star sonček.

Sicer pa vsak po svoje.

Lep dan še naprej.

D
Default avatar

mm

Tudi jaz bom rdeča. Če ni skrivnost - kakšen bo šopek?

By

mm
Default avatar

Darja

Ne vem še, k če bi bil rdeč ga na slikah ne bo videti, pa tvoj šopek?
Default avatar

Teja

Moja obleka bo pa nežno zlata, skoraj rumena z zlatim leskom.
Default avatar

GIRL

Jaz imam v mislih nekj modrega. Sem blond z plavimi očmi. Najraje bi imela turkizno. Pa da je taka, z odprtim hrbtom. Sam ne vem, če bi bilo primerno (za poroko). Bele pa NI ŠANS ( sej nisem več nedolžna).
Default avatar

Staša

Ne vem, zakaj bi morala biti obleka v belem oz. zadnjih nekaj let priljubljenem šampanjec odtenku...

Meni črna barva pomeni elegantnost, če je v pravi meri - kaj je ta mera, ve vsak zase. Poroka je samo moj (najin) dan in niti slučajno ne mislim svojih zamisli o obleki in dodatkih podrejati nekim kvazi ustaljenim merilom o tem, kaj je primerno in kaj ne.

OK, o šopku pa bom še premislila ;)

LARA - tudi tvoja ideja o rdečih dodatkih se mi zdi zanimiva. Pomojem boš super.
Enako mislim o tvoji živo rdeči, Darja :)

LP vsem
Default avatar

Staša

Tudi jaz sem blond in svetle polti, zato nujno rabim ali kontrastne dodatke (če bi bila obleka bela) ali pa obleko, ki bo daleč vstran od bele barve.

Imam občutek, da se vedno več nevest odloča za barvne obleke. In ne vidim razloga, zakaj bi to bilo narobe.

LP