Forum.Over.Net

Starejši so modrejši

Odgovarjajo: Lidija Bašič Jančar, terapevtka zakonske in družinske terapije

Svojci dementnih oseb - prosim za pomoč

Default avatar

Tia

Pozdravljeni!

Sem študentka 4. letnika socialnega dela in sodelujem pri projektu "Skrb za osebe z demenco v skupnosti".

V okviru projekta si prizadevamo, da bi zbrali čim več informacij, ki bi jih dobili od samih dementnih oseb, svojcev, ki skrbijo zanje in tudi od organizacij, ki ponujajo storitve.
Želimo si, da se v zvezi s to tematiko stvari pri nas začele izboljševati, vendar potrebujemo tudi vašo pomoč.

Trenutno bi se rada osredotočila na svojce, ki skrbijo za osebe z demenco, zato se obračam predvsem na njih.

Če bi bil kdo pripavljen odgovoriti na par vprašanj (anonimno, vprašanja lahko pošljem tudi po elektronski pošti in mi jih nato pošljete nazaj) bi mu bila zelo hvaležna.

Interesente bi prosila, če lahko pustijo v tej temi elektronski naslov ali kakšen drugi kontakt in bi se nato naprej dogovarjali.

Hvala in lep pozdrav!
Default avatar

mateja

Pripravljena sem vam pomagatipri vaši nalogi.
LP
Default avatar

Tia

mateja, najlepša hvala.

A mi lahko prosim pustite vaš elektronski naslov?

Lp!
Default avatar

TIFFANY

pustite svoj emeil in vam pošljem svojega
takoj vam odgovorim na vprašanja, skrbim za dementno mamo

srečno
Default avatar

rosa

Že vrsto let se srečujem z dementnimi bolniki, saj jim preko našega podjetja nudimo nego in oskrbo v domačem okolju.

Če pustite svoj elektr.naslov, se vam javim.
lp
Default avatar

TIFFANY

Tia

,če bom kdaj dementna si ne želim tvoje pomoči, ker bi ti prej pozabila na nas,kot mi na tebe
jojoj
Default avatar

medicinec s srcem

caw tia

z veseljem pomagam saj imam z takimi osebami ze kar veliko izkušen saj sem delal veliko z takimi in drugačnimi ljudmi.

Klikni me na moj mail .

lp in lepe praznike ti zelim in čim vec uspeha pri študiju.
medicinec s srcem

Moderatorji

Lidija Bašič Jančar , terapevtka zakonske in družinske terapije
Lidija Bašič Jančar