Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Koža obraza

Default avatar
Stara sem 25 let in imam mešano kožo. Koža je bila skoz lepa in čista. Uporabljam vlažilne kreme Nivea. Zdaj pa je koža nečista,polna ogrcev-črnih mozoljev. Katero linijo izdelkov naj uporabljam, da bo koža spet sijoča? Je črne ogrce primerno izstiskati ali ne?Kako se jih znebiti?
Lp, Nika
Default avatar
Ojla,najprej pojdi k dobri kozmetičarki,da te odreši ogrcev :)
Nato pa začni uporabljati scheller gel z algami,tonik clinique mild claryfing lotion(zelen,brez številke)ali pa od Schellerja iz mineralov mrtvega morja,nato pa po obrazu še kremico Avene Cleannace K,ki ji dobiš v lekarni.Pazi,da vzameš tisto s črko K!Če boš ime akožo preveč suho,ti priporočam še od Avona Moisture 24
pELLING JE SUPER OD ALVERDE MARELICA,MASKA PA FREEMAN AVOCADO AND OATMEAL.Pred pilingom si enkrat tedensko naredi tudi 5-minutno vdono paro obraza.In nikar ne stiskaj mozoljev.N iztisnjenega pa vednarle daj Klimicin,ki ga dobiš na recept.(in nikamor drugam po obrazu ne devaj klimicin,le direktno na moozolj,ker je alko bomba)čE TE ŠE KAJ ZANIMA,PA VPRAŠAJ =)
Default avatar
Ojla!
Hvala ti za tako izčrpen odgovor. A ti slučajno uporabljaš te kreme in kdaj so vidni učinki? Koliko si pa stara?
Lp, nIka
Default avatar
Jap,uporabljam vse to in je krasno.Stara sem 19
Default avatar
Pozdravljena! Morda ste svojo težavo že rešila, pa vendar... Nikar sama ne stiskajte ničesar! na obrazu, ker boste sicer stanje še poslabšala. Mozolji so vnete pore na koži, ki nastanejo, ker se v njih nabira nečistoča- prah, dim ipd. Ker vsaka pora izloča kožno maščobo, ta pa je kot magnet za nečistočo vam priporočam, da si nabavite nekaj kar bo res temeljito globinsko očistilo kožo in hkrati odstranilo ovečno maščobo, ki je pri mastni koži vzrok za vse mozoljčke in ostale neprijetnosti. To pa LAHKO naredite sama, brez da morate v kak salon. S tem pa seveda prihranite. Kakšno vprašanje? Pošljite mi svojo tel. št. in z veseljem vam bom pomagala. Lp Maja

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek