Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Seksi spodnje perilo

Default avatar

Porsy

Pozdravljene vse nočne sove, ki skakljate po forumu.

Zanima me kje kupujete seksi spodnje perilo? Zdi se mi, da pri nas sploh ni ne vem kakšne izbire (morda se motim) in da so cene vrtoglavo visoke. No, če ima kakšna v skritem žepku kakšno fino trgovino ali kaj podobnega - javi se.

Vsem ostalim mamicam na porodniški - da bodo mali angelčki lepo spali in me z njimi. Če že zaradi foruma ponočujemo :)
Default avatar

nikanze

Joj, Porsy, kakšno seksi perilo neki... Jaz si ga pri vsej svoji kilaži (na žalost) ne morem privoščiti...
nika
Default avatar

Porsy

In kaj zdaj nikanze, ko sem pregledala in prebrala vse zanimive poste in ne vem kaj bi počela?? bo treba kar spat, a ne :)

Želim ti lahko noč in miren spanec, pa naj te celo noč spremlja topel občutek ob srčku...
Default avatar

nikanze

Enako... Lahko noč. aja, če pa kaj zveš, kje prodajajo seksi perilo št 46, mi pa, prosim, javi... Se pa bojim, da taka številka nikakor ne more biti seksi...

No, lahko noč! Tudi jaz bežim v posteljo... Mmmm....
nika
Default avatar

polona

Porsy, v New Yorkerju so luštne zadevice in zelo poceni-tangice okrog 1200, modrčki 2700...
polona
Default avatar

TinkaraC*

se pridružujem POLONI, ni ne vem kako drago, je seksi za dol past - in ja, nikanze, je tudi za malo večje ritke, ni za pod poslovne oblekice, za koga zapecat pa kot nalašč...

Nikanze - seksi pa si lahko v katerikoli številki, če se le sama sebi zdiš in si polna elana... draga moja, tudi z 80 kg si lahko seks boginja...
T.
Default avatar

LLLKarmen

Dobiš, dobiš, pred kratkim kupila :)

V Maximarketu imajo lepo, zelo sexi perilo, raznih barv, znamk Schiesser in Triumph, tudi v teh velikostih. Cene? Hude, a je perilo zelo lepo in kakovostno in takoj odtehta 5 navadnih bombažnih gat. Tudi v Palmers dobiš kaj v teh velikostih, vendar nimajo vedno na zalogi večjih številk.
Prijazen pozdrav!

Karmen Mlinar,
svetovalka za dojenje pri La Leche League International
<http://www.dojenje.net>
Default avatar

Hop, Cefizelj

Lepe vijolične barve, če se ne motim :)))))))))

Še ene par takih postov kot je bil tisti, ko si odštevala dneve do obletnice, pa lahko izdaš kakšno svojo publikacijo :))))))
Default avatar

G.

Nika, poskusi pri Hesto, to firmo smo že 1x "obdelale", ni tako draga in jaz sem zelo zadovoljna, pa druge zgleda tudi (www.hesto.si).
Če jim ne dela internetna trgovina, jih pa pokliči po telefonu in jih povprašaj po artiklih na internetu. Zelo so prijazni, prav vsi. Jaz jih pokličem, jim naročim in čez 2 dni dobim v MB po pošti in plačam poštarju. Res enostavno, če moram kaj menjat (ja, se zgodi), pošljem nazaj, pokličem, se zmenim in čez 2 dni je spet pošiljka tu. Ti si pa menda iz LJ, se ti splača it pogledat v njihovo trgovino poleg tovarne, na netu vse piše, kje so.

pojdi vsaj pogledaj na net, te nič ne stane.
LP in uživaj :))))
Default avatar

fafa

Pojdi pogledat pod poslovno stvbo Merkatorja v Lj. Tam je super trgovina in zmerne cene.

lp
Default avatar

LLLKarmen

Jep, vijolično. Tako fajn se počutim v njem, da si bom kaj kmalu kupila še kakšen kompletek :)

Uf, saj imam že tako 3 (strokovne) knjige v resnem delu. Leposlovje bo še malo počakalo :(
Prijazen pozdrav!

Karmen Mlinar,
svetovalka za dojenje pri La Leche League International
<http://www.dojenje.net>
Default avatar

Porsy

Ne, G. nisem iz Lj. In s 6mesečnico grem zelo poredko do Lj, pa še to s kakšnim posebnim namenom in potem ni časa za shopping. Sem pa iz dolenjskega konca, smer Novo mesto.

Sem pa pogledala na Hesto, pa imajo do sredine novembra stran v obdelavi. Bom poskusila enkrat ta mesec naročit nekaj iz Victoria's Secret (Amerika), pa da vidm kolk me košta skupaj s poštnino in carino, ker so drgač cene kar zmerne.

Pozdravček
Default avatar

mina

Nisem si mislila, da bom sem gor to napisala, ampak sem si kar prko kataloga naročila ene tangice in tako lepo sp. srajčko. Saj je res bolj plastika kot ne, ampak jih tako nisem dolgo gor in tako je bil namen dosežen. Nosim pa št. 48! in imam še malo več kot 80 kg, se pa v tem dobro počutim in mož je navdušen. Kaj želeti več?

Aja, -20 kg;))
Default avatar

G.

http://www.hesto.si/perilo/default.htm

no, jaz grem kar sem gor, kliknem si tisto perilo, ki mi je všeč, povečam slikico (res, vse slike se ne dajo povečati) - dobiš povečavo in opis, št. modela, sestavo.

Potem pokličem na Hesto, povem zakaj kličem, včasih me vežejo ali pa ne in naročim.

Probaj, zdaj pa ne bom več pisala o tem, da ne bo kdo mislil, da delam reklamo za njih ali kaj podobnega :)))))
samo, meni je to ful komot.
Default avatar

MojcaEJ

moj mož pravi, da je ceneje na tej strani
http://www.erotik-box.de/index.php
victoria secret je malce dražja..

baje naš Božiček tam nakupuje!
----------------------------------------------------

Življenje je lepo, zato ga je vredno živeti!
Default avatar

ireny

Živjo,

jaz kupujem spodnje perilo v H&M v Celovcu (trgovina je tudi v Gradcu). Imajo veliko izbiro- različne barve, materiali, modeli,velikosti (tudi večje)...; fino je tudi,da si lahko sestaviš komplet iz dveh različnih velikosti ( k nedrčku 70A niso obvezne hlačke 34).
Meni je zelo všeč to,da so tudi velike številke spodnjega perila lepe,v čipki. Sem enkrat v Sloveniji iskala malo večji nedrček za mami,pa nisem našla niti enega,ki bi ga človek z veseljem pogledal.
Aja,še cene;nedrčki od 12-15 EUR,hlačke pa 6-10 EUR.
Lepo se imejte,
Ireny
Default avatar

Ajša

Tudi jaz kupujem najraje v H&M, imajo ful izbire, pa tudi meni je najbolj všeč to, da si lahko sam sestaviš komplete, saj so mi drugače v kompletih ali tangice prevelike, ali modrček premali.
Drugače pa še najpogosteje kupujem tudi v New Yorker-ju, ja.

To dvoje imam najraje, ker je velika izbira in pa ugodne cene. V moj okus pa ni treba dvomit, ker nosim samo seksi perilo- to,kaj ni izzivalno, lepo, elegantno in vroče, ni za mene. :)))
Default avatar

Ariana

Hojla!

Midva z možičkom že nekaj let skupaj naročava perilo pri Victoria's Secret. Ne nosim nobenega drugega, ker je VS zakon - v vseh pogledih: design, kvaliteta, funkcionalnost, sexy počutje, ko ga nosiš - tudi v nosečnosti se mu nisem odrekla. Kupujem tudi njihova oblačila. Priznam, da je bilo od začetka zelo težavno usklajevanje s slovenskimi špediterskimi podjetji, ker niso znali pravilno pripraviti papirjev za carino, želeli so nevemkakšne specifikacije blaga v pošiljki kljub originalno priloženi specifikaciji s strani VS-a. Pa stroški dajatev so tudi visoki - skoraj v višini vrednosti celotne pošiljke. Vendar: "It's worth it!"

Ariana
Default avatar

Čikita

Ariana, jaz sem tudi že razmišljala o VS. Mi lahko malo bolj konkretno opišeš postopek naročanja, koliko pride poštnina in koliko časa traja, da naročeno dobiš? Kaj pa, če je potrebno kaj zamenjati? Hvala!!!

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek