Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Dr. Feelgood

Default avatar

Neja

Mi lahko poveste kje se da kupiti kremo Dr. Feelgooda Face Balm??

lp Neja
Default avatar

KatarinaD

Živjo,
Dr. Feelgood od Benefita se lahko kupi v Angliji, mislim pa, da funkcionira tudi naročanje preko interneta (stran benefitcosmetics.com), na tem istem naslovu lahko naročiš tudi katalog, ki ti ga (preverjeno) pošljejo domov. Tale Dr. Feelgood zelo priporočam, kožo ti naredi strašno mehko in prijetno na otip in jo neguje z vsem mogočim, meni so se malo zamerili samo zato, ker mi je enkrat ena prodajalka na njihovem counterju rekla, da ima SPF (ki ga nima), in sem jaz celo poletje hodila naokrog samo s tistim na obrazu (in bom imela zato kako gubo več).
LP,
katarina
Default avatar

Neja

Katarina, najlepša hvala za odgovor grem takoj v raziskavo.

lp Neja
Default avatar

punčica

Jaz sem pa hotela naročiti njihov katalog, pa nimajo na izbiro Slovenije le Slovakio.
Kako pa si ti prišla do kataloga?

Hvala in lep dan vsem
Default avatar

KatarinaD

Živjo,
pa res ni več Slovenije na listi (pred kakega pol leta je še bila, tako so mi takrat katalog poslali). Sicer si ga iz Londona prinesem, ampak na web site-u imajo že novejšega. Sem jim napisala mail, kaj je zdaj to, bom objavila, če bo kak odgovor.
LP,
Katarina
Default avatar

punčica

Hvala ti, ce kaj izves nam prosim sporoci, ker imajo kar zanimivo ponudbo.

Lep podaljsan vikend.

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek