Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Gube na vratu

Default avatar
Pozdravljene,

Nikoli ne bom pozabila kolega, ki mi je pred 10 leti dejal, da se "prava" starost žensk razkrijejo gube na vratu. Takrat mi je bilo to zelo zabavno, zdaj pa smo tam! Torej, pri mojih 36 se za razliko od obraza (kjer so še precej neopazne) gube režejo v moj vrat.

Svetujte mi kvalitetno nego oz. vrhunsko kremo posebej v ta namen, da se neham obremenjevat z morebitnimi pogledi v moj vrat:)))

LP

Maxi
Default avatar
Jaz uporabljam dnevno kremo Aretina Q (z retinolom in koencimom Q10), ponoči pa Revitalift Slim od LOreala.
Sem že imela vidne gubice, no, vidne so še vedno, a res dosti manj.
Še posebej sem pazljiva pri sončenju, takrat uporabljam res visok zaščitni faktor.
Lep pozdrav, Flora
Default avatar
Poskusi gel prav za utrjevanje kože na vratu Decleor! Dobiš ga v MULLERJU in baje je fantastičen!
Lep pozdrav...
Default avatar
Živjo,
zelo priporočam kremo Mirror Mirror od Lusha (okrog 3000 sit, 50 ml, traja zelo dolgo in diši super (skorajda ne rabiš parfuma), da ne bi o obilju hladno stiskanih olj):
Če copy-pastam z njihove strani:
Ingredients: Meadowsweet Infusion (Spiraea ulmaria), Fresh Rose Infusion (Rosa centifolia), Cold Pressed Almond Oil (Prunus dulcis), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Cold Pressed Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Stearic Acid, Glycerine, Cold Pressed Evening Primrose Oil (Oenothera biennis), Cold Pressed Avocado Oil (Persea gratissima), Orange Blossom Honey (Mel), Triethanolamine, Rose Absolute (Rosa centifolia), Jasmine Absolute (Jasminum officinale), Sandalwood Oil (Santalum album), Tiger Lily Petals (Lilium candidum), Beeswax (Cera alba), Cetearyl Alcohol, Perfume, Methylparaben, Propylparaben.

Mirror Mirror is scented with one of our most beautiful fragrances, the Lush version of a 1950s posh French perfume, also found in the Fever massage bar. We had a lot of requests for a neck cream an we wanted to make our new neck cream smell lovely so that your loved ones will want to snuggle up to it. (You can spread it as far down your neck as you like, by the way.) It's not just a fragrance: Mirror Mirror contains toning essential oils and meadowsweet herb, known for its refreshing properties on the skin, plus tiger lily petals liquidised in glycerine to tighten the tissues which all work to make your neck feel as lovely as it smells.

LP, Katarina
Default avatar
Katarina, moram priznat da si mi vzbudila zanimanje. Kje pa se dobi ta Mirror Mirror od Lusha?
LP Daša
Default avatar
....V ljubljani, v bližini Rotovža...je trgovinca

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek