Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost rjav izcedek pred menstruacijo

rjav izcedek pred menstruacijo

Pozdravljene!
Zanima me, če ima katera takšne težave. Torej en ali dva dni pred M se mi pojavi rjav izcedek. Včasih traja vse do M, včasih vmes poneha. Je to znak hormonskih motenj? Ima katera takšne težave?
Sama se sicer trudim zanositi šele par mesecev, vendar me ta izcedek zelo skrbi. Še posebej ker sumim, da sem imela že en ss (M mi je zamujala 3 dni, na testu je bila rahla črtica, potem pa sem dobila zelo bolečo in močno M).

Kar lahko narediš je kontrola progesterona 7 dan po ovulaciji. Če je ta ok potem izcedki niso nič pomembnega in vse kar lahko narediš je da se sprijazniš z nadlogo mnogih žensk.
Prenizka vrednost progesterona je pa tudi vzrok neplodnosti in se reši z dodajanjem le tega.

Kitty ti je vse lepo razložila, jaz bi smao dodala, če slučajno ne čutiš svojih O, oz ne veš kdaj je, potem greš 22 dan ciklusa na kontrolo progesterona. (seveda če so tvoje M nekje v razponu 28-31 dan, dan gor lai dol). Kitty popravi me , če nimam prav.

No, meni ponavadi vedno izcedki najavijo M (včasih trajajo tudi kakšen teden, pa tudi 10 dni prej se znajo kdaj pojvaiti), pa so pri hormonskih preiskavah ugotovili, da nimam težav s hormonskimi motnjami.
tina

<http://tinta.moj-album.com/>

Tudi jaz imam težave s temi izcedki. Rjav izcede dan ali dva pred menstruacijo. Upam da ni kaj resnega! Glede zanositve sem pa tako, ne delava glih na tem, če pa se je kdaj zgodilo, pa se prijelo še tudi nič ni, tak da …. Bi bilo za razmislit, da ni kakšnih težav tudi pri meni!

New Report

Close