Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost moška neplodnost

moška neplodnost

Pozdravljene, prosim za pomoč. Iščem vitaminske tablete katere spodbujajo plodnost oziroma izboljšajo plodnost pri moškem. Tako nama je bilo rečeno da se dobijo v lekarni, ampak ni bilo omenjeno ime, za pomoč se vam že vnaprej zahvaljujeva.

Zdravil za spdobujanje plodnosti verjetno ni.

V lekarni lahko kupita tablete Q10, ki pripomorejo k hitrejšemu obnavljanju “sluznice”(????).

Predvsem pa se mora tvoj rpedragi paziti pri hrani in naj poje čimveč hrane, ki vsebuje CINK.

Pred nekaj leti sem na ta forum pripopala članek, pobran iz interneta, v katerem avtor opozarja na vpliv cinka pri “zdravljenju” moške neplodnosti.

Če se ti ljubi, preberi:

Nekateri pari so se posluževali vsakodnevnega uživanja mešanice:
V matični mleček (prodaja Medex) vmešaš neslane arašide, indijske oreščke, navadne orehe, lešnike, rozine….

Vsak dan eno veliko žlico na tešče.
Seveda poleg Q encima.

Srečno,

Nataša

Malo pobrskaj
http://med.over.net/phorum/read.php?f=67&i=54995&t=54995

Mojemu možu je po dveh slabih spermiogramih pomagal BIO QUINON ( mislim, da sem prav napisala ). Ena škatlica ( 30 kapsul ) stane cca. 5.000,00 SIT.

Pa srečno!

Tudi pri moških po 30 letu začne padati plodnost, prav tako pa so tudi različni vzroki za neplodnost, tako da kar na pamet nekaj jemati ne priporočam. Dobro bi bilo, da bi bili kakšni izvidi, pomembna je krvna slika in potem dodajamo kar manjka.

Nasplošno je zelo pomemeben vitamin C, A, B 6 krom cink selen, pomembna pa je tudi energija, ki si jo pridobimo z joga vajami in več gibanja po svežem zraku, izogibati se morajo, kolesarjenja, saune in pretiravanju v športu. Moški običajno popijejo premalo vode, premalo sadja in zelenjave. Izogibati se morajo kravjemu mleku in vsem izdelkom, ker mleko povzroča sluzi (lepilo). Ker je moška neplodnost v porastu bodo morali tudi moški začeti z zdravo prehrano, ki ni samo za ženske.

New Report

Close