Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

H&M v GRAZU - na novi lokaciji???

Default avatar

Deja K

a slučajno kdo ve, če se je H&M v Grazu že preselil na novo lokacijo, ali je še vedno tam, kjer je bil...
slišala sem namreč. da naj bi se preselil na novo lokacijo, malo pred Grazem in ker gremo jutri tja, ne bi rada porabila dragocenega časa za iskanje novega ?

hvala in lp
Default avatar

Lena

Včeraj smo bili v H&M še v Shoping centru West, pa ni nič kazalo, da se kam selijo, so kar lepo nove poletne cotke na police nalagali. Sem pa videla plakate, da je bil včeraj odprt nov H&M v nekem shoping centru na S...
Prijetno nakupovanje
Lena
Default avatar

Deja K

super! pol bo jutri poln prtljažnik:))))) pa prazna denarnica:(

hvala za info!
Default avatar

TinkaraC

Juhu, jaz grem v ponedeljek, ne toliko za cotke, grem v Ikeo, pa še to bolj na izlet kot ne - greva z mamico sinovega prijateljčka, moški bodo otroke pazili, midve pa malo "ni naju" izigravali. Saj če greš na kofe pa to še gre, a si vseeno dosegljiv, ker pa ne njen, ne moj nista šoping moška, bova združili prijetno s koristnim, no, če prav pomislim, prijetno s prijetnim, le denarnica bo vzdihovala :-)))
T.
Default avatar

maja

Oh, ženske, uživajte še zame. Jaz že celo večnost nisem bila na pravem shoppingu ne za deco ne zase...
Default avatar

maja

Oh, ženske, uživajte še zame. Jaz že celo večnost nisem bila na pravem shoppingu ne za deco ne zase...
Default avatar

maxi

Tudi pri nas je mala vse prerasla in ponavadi spraznimo denarnico - pa se tolažim, da bi pri nas dala še ekrat toliko, pa še tako cort cunc ne bi dobila! Pa je slaba volja takoj prepolovljena!
Tinkara - mi napišeš mail, nekaj bi te vprašala, pa ne na forumu? THX, maxi
Default avatar

jasna

Oh jaz tudi ne! Pa bi res rada šla do Graza...
Pozdrav!
Default avatar

Bridget

V Grazu imate tri trgovine H&M - ena je v Shoping Centru West - ta je ob sobotah najbolj oblegana od naših j.sosedov, tako da takrat ne priporočam, naslednji prav tako velik in veliko manj oblegan je v City Parku, kjer je še kup drugih dobrih trgovin, tretji pa je v centru, ki pa je založen predvsem z robo za najstnike, bolj odštekane stvari.

Uživajte v shopingih.
lp
Default avatar

Deja K

ja, in zdaj so nardili še enega...shoping cenetr seiersberg...
zanimalo me je, če tale v West Centru ostaja, ali se bo preselil na novo lokacijo, ker Media Markta ne bo več v West centru...

a do City Parka greš, kot da bi šel za center Graza in je potem na desni strani, v center pa zaviješ na levo?
Default avatar

TIA.N.

Tinkarin mail je:
[email protected]

Upam, da sem kaj pomagala pa uživajte VSI v shopingu. Jaz bi tudi...

LP T.
Default avatar

TeaB

Najbolj je iti proti stari cesti, ki pelje iz SLO, pa na LEVO pol pa po obvoznici.... IN ga najdeš na DESNI strani.
Default avatar

DaMa

jaz grem tudi jutri v graz
Default avatar

TinkaraC

A je H&M še pri Ikei - a je to center west ali kaj drugega. Saj najti znam, le nazivi mi ne gredo od rok... je to pri Ikei in Toys'r'us... kako daleč je od ikee do Kike?
T.
Default avatar

Sandra

Hoj,

ja, H&M je še pri Ikei, to je West center. Zraven je tudi Toys, vendar se je samo Ikea preselila na novo lokacijo, kakšnih 100 m stran. Tinkara, nič ne skrbi, še vedno je vse tam, kot je bilo. Pa dober shopping, mi gremo drugo soboto gor po sobico za škrata, ki prihaja. Od Ikee pa do Kike pa je dober kilometer, mogoče niti ne toliko. Pot do Kike poznaš?

LP, Sandra
Default avatar

mamica

Jasna,

evo še mene;((
A greva en dan skupej, tamale pa pustiva tudi midve boljšima polovicama?
;)) lp
Default avatar

Bridget

City Park - tako kot si napisala, zaviješ v križišču na desno stran, pa takoj naslednji semafor na levo.
Me pa zanima kje je ta novi center Seiersberg?

lp
Default avatar

Kresnica

Mislim, da na desni strani, kak km ali dva pred rondojem, s katerega zaviješ v Shopping Center West ali v Kiko.

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic