Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost znaki po transferju

znaki po transferju

minilo je 6 dni po transferju. Imam malo včeraj in danes imam malo čuden občutek v trebuhu. Sicer me ne špika, ampak je občutek pribljižno kot pred menstruacijo, samo ne tako močne bolečine.

Zanima me to: vse tiste srečnice, ki vam je uspelo zanositi v postopku IVF, ali ste imele kake posebne znake, bolečine, ipd. Ali so to samo znaki, da se bljiža menstruacija?????

hvala

Tudi jaz sem 7 dan po trans.Mene bolijo prsi za znoret v trebuhu pa samo na levi strani kot bi me bolel jajčnik in ne kot pred menst.Sem kar malce nervozna sploh vsako novo jutro ko moram na wc se bojim kaj bom zagledala kaj ali nič.Mislim pa da bo uspelo.Ali si prvič?Sem v enem letu že četrtič,zato mislim da je že skrajni čas da se kaj prime.

jaz sem prvič, pa ne vem kaj naj bi to blo. Petra, ti ki imaš malo več izkušenj: a je te je vsakič tako bolelo???

aurora

nova
Uredništvo priporoča

Po dolgem času sem spet pokukala na ta forum. Tudi jaz sem zanosila z IVF in v prvem poskusu.
Jaz sem čutila podobno kot pred menstruacijo, a me je vseeno drugače bolel trebuh, na drugem mestu, malo višje kot ponavadi. Še sodelavka, kateri sem povedala za IVF me je zbadala, da kako lahko kar čutim, da sem noseča. Pa sem imela vseeno prav. Zdaj sem v 25 tednu, od dveh zarodkov, ki so mi jih vstavili, je na žalost napredoval le eden, a je vsaj s tem zaenkrat vse ok. Aja in pravijo, da bo punčka. Pa srečno!

Čestitam Rosana takoj se počutim boljše ker tudi jaz čutim drugačno bolečino.So pa res najdaljši dnevi ko čakaš kaj se bo izcimilo.Kar spala bi 15 dni.Kako pa izgleda v kliniki kjer ti vzamejo kri za test(kako poteka)koliko časa čakaš na izvide?

Ti, meni niso jemali krvi. Jaz sem po navodilu dr.Reša naredila CB, ki je pokazal dve črtici in ko sem spet prišla k njemu, je bilo že na UZ videt dve pikici.

zdravo vsem sotrpinkam!

Sem peti dan po transferju in me zanima ali kaj vec pocivate, da rata?

Lina

Lina,

menda počivanje nima prav dosti veze pri zanositvi. Meni je Dr.Reš rekel, da če bi bilo odvisno od počivanja, bi me s posteljo odpeljali na oddelek, kjer bi ležala do testa CB.
Rekel mi je,da pač živiš normalno življenje, seveda pa ni ravno treba pretiravati s športom, dviganjem težjih bremen ipd.

A imaš že kakšne znake… Joj, jest bom pop….. me že kar neki vse boli kot pri M… tko da sem že malo brez volje…

Brina

Draga Brina!

Priznam, da se mi že kar malo mesa od tega ali bom ponovno razocarana!
Dnevi se mi vlecejo in danes je, komaj šesti dan. Zdi se mi, (ali je res)da imam manjse bolecine v trebuhu, poleg tega sem full obcutljiva in kdaj se mi dozdeva, da mi je celo slabo. Upam,da ni to samo umišljena nosečnost! Skrbi pa me, ker me nic ne bolijo dojke, kar naj bi bil tudi dober znak.

Lep pozdrav in za obe drzim pesti!

Lina

Hej Lina,

mene tudi nič ne bolijo prsi. Prvič so pa me in to ful. A ti praviš., da je to dober znak, al kaj? Mene skoz boli trebuh, kot pri M, tko da sem kr malo brez voje, veš…

Joj, Lina, ko bi nama vsaj ratalo… Pol bi pa skupaj zibale… Koliko srčkov si dobila? Jaz zaenkrat grejem kar 3, upam da niso že zbežali od mene.
Doma kar naprej gledam slikice mojih zarodkov in upam, upam…

Brina

kako si pa dobila slikice a si rekla zanje ?

Hej Brina!

Mislim, da si na zelo dobri poti,ker imas tri srcke in je to veliko vecja
moznost za uspesno oploditev kot pri meni, ki se je oplodil samo en
ubogi srcek, katerega slikico sem dobila tudi jaz pri Resu, ne da bi ga
kaj prosila. Ali tudi ti hodiš pogosto na stranišče?

Drzi se in upam, da bo obema ratalo!

Lina

Draga BRINA

Tudi jaz sem prepričana, da ti bo sedaj ratalo zanositi, ker imaš kar 3. zarodke jupiiiiiiiiiiiiiiiiii… Ne resno ti povem, da je večja možnost kot ti je že omenila Lina.
Mene po transferju niso nič bolele dojke, samo trebuh me je bolel kot, da bo prišla M. vsak čas. Po transferju 15. dni takrat so me začele boleti dojke, največ bradavičke, da si jih nisem smela dotakniti.
Mislim, da pri vama obeh oz. lini in tebi kaže na vse dobro.
Držim ti močno pesti in poročaj.
Lep pozdravček bodoča mamica!!!
Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Oh Doroteja,

kako lepe besede, ampak… Danes je šele 3.dan po transferju, jaz pa že razmišljam kdaj bi šla na ponoven poskus…

Si sploh ne morem predstavljat, da bi lahko enkrat držala v rokah svojo bejbiko. Vem, da bi bil to božanski občutek in upam, da mi je usojeno…

Lupčka za Tadejčka, pa še za mami in očkota,

Brina

M.,

če sprašuješ mene, nisem nič rekla. Sploh nisem vedela, da je to možno. Očitno je to pri Dr.Rešu navada, in moram rečt da zeloooooo lepa…

Ker je tko fletno gledat svoje srčke ki jih nosiš pod srcem, pa magari samo 14 dni…

Brina

Draga Brina!

Ko berem tvoje misli , mi je tako kot da bi poslusala sebe. To mi daje
topel občutek, da nisem edina s takimi problemi.
Tudi sama že razmišljam o novem postopku v naslednjem letu pa je
komaj sedmi dan. Kdaj delaš CB test?

Drugače pa verjamem, da ti bo ratalo, saj imaš tri srčke!

Na pozitivno razmišljanje! Lina

Punce jaz mislim na vas in upam, da vam tokrat uspe

Lina,

močno se držim nazaj, da ga ne naredim že zdaj. Danes je šele 4.dan pa razmišljam samo o tem, kako me boli, koliko me boli, a me špika…. al kaj…
Kdaj ga boš naredila ti?

Brina

Brina!

Če mi ne bodo prej popustili živci in pa seveda, če ne dobim osovražene
menstruacije, bom delala test takrat, ko mi je rekel Reš, to je 28.11.
Ko bi nama vsaj ratalo. Vsakič, ko grem na Wc strahoma gledam, če
imam že kakšno krvavitev podobno menstruaciji.

Lep dan ti želim! Lina

Lina,

jaz sem zdajle brskala po forumu Nosečnost. zanimalo me je, glede teh boleči v trebuhu. Ker sem res slabe volje, saj imam res te smotane bolečine v trebuhu (dokaj močne), danes pa me je tudi špikalo in to se mi dogaja že od 1.dneva po transferju. Vsak dan zjutraj ko odprem oči pomislim a me boli al ne. Pol pa takoj une bolečine… Pa si nič ne umišljam veš, bolečine definitvno so in to ne majhne, kar me spravlja v neznansko slabo voljo…

Joj, Lina, a misliš, da bo? Jest ne vem če bom zdražala do 01.12., mogoče bom prvič probala kr v pon. Tko mi je rekla ena kolegica, ki je zanosila v 3.poskusu IVF.

Mah ne vem, Lina jaz tud zate držim pesti… Petek je tvoj D dan, ne?

Brina

New Report

Close