Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost himalajska sol

himalajska sol

Punce živjo, sem videla da se vas je pod post stare in nove veliko pofočkalo in sedaj se že bolj poznamo, a ne!

No sedaj me pa zanima če katera ve kje se lahko kupi himalajska sol? Brala sem že vse poste na tem forumu in na oblikovanje telesa pa nikjer nisem zasledila kje se jo lahko kupi. Zanima pa me če katera ve tudi ceno te soli!

Hvala in lep deževen pozdravček!

Trnjulčica

Himalajska sol se dobi v Ljubljani na pokriti tržnici in na Čopovi ulici v knjigarni. Cena za 1 kg drobljene je 7000 sit ali v kristalih, kar ti tudi bolj priporočam pa je cca 5000 sit. , imajo pa tudi različne cene, zato je dobro, da povprašaš.
Ker ne vem iz katerega kraja si, lahko še povem, da jo držijo na vseh tržnicah v večjih mestih, zraven prodajajo še IBI proizvode, naravne.
Prodajajo jo samo 1 kg skupaj, tako bi bilo dobro, da se s kom dogovoriš in vsaka kupi samo polovico.

Lahko katera prosim razloži, kaj je to himalajska sol in po čem se razlikoje od navadne?
Hvala in lp, d

GOSPA MOJCA NAJLEPŠA HVALA ZA INFORMACIJO. IMAM PA ŠE ENO VPRAŠANJE ČE KUPIM V KRISTALU KAKO POTEM TO UPORABLJAM?

HVALA IN LEP POZDRAV!

TRNJULČICA

Tudi mene zanima kaj je to himalajska sol? Je to ista sol kot tista zdrava Stanetova?
Hvala za odgovor,lp,
andreja

ne,to ni isto kot stanetova.To prodaja vi-da d.o.o. nekje iz šiške se mi zdi,majo pa zravn tut en energijko prevodne kreme za lajsanje razno raznih tezav.
Stevilko lah napisem jutr,ce koga zanima.

Košček kristala se da v kozarec in se ga prelije z čisto vodo, malo več kot je visok kristal. Počakamo, da se raztopi in ga prelijemo v stekleničko in zapremo in potem z to raztopino jedi solimo. Paziti morate na začetku, da se naučite merice, da si ne presolite.

Telo potrebuje na dan samo 0,2 gr. soli, zato pazljivo.

Naravna sol vsebuje 84 elementov, kot naša kri, medtem ko je kuhinjska sol, ki jo sedaj uporabljamo kemično pridelana in je natrijev klorid.
Podrobno je vse napisal že g. Stane pod rubriko Obupana, jaz pa sem tudi že odgovorila pod ” bodoče mamice “

Jaz sem jo kupila v Interšparu. Naj bi bila tudi himalajska in sicer drobljena, je v pakiranju 150 g. in stanje malo manj kot 7000 sit. Dobiš jo pri soli ali pri zdravi prehrani.
Je tudi ta prava?

Napaka 700 sit in ne 7000.
Višnja

New Report

Close