Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost sindrom rockitansky-mayer-kustner-hauser-septum nožnice

sindrom rockitansky-mayer-kustner-hauser-septum nožnice

pozdavljeni!
stara sem 23 let. pred kratkim sem zaradi pogostih krvavitev iz nožnice bila v bolnišnici na pregledu, kjer so ugotovili, da imam sindrom rockitansky-mayer-kustner-hauser-septum nožnice. povedali so mi, da imam maternico razdeljeno na dva dela, enako velika, in da bi bilo skoraj nemogoče da bi sploh kdaj zanosila. menstruacije nimam že zelo dolgo časa. zanima me, če je kakšna možnost da bi zanosila in rodila zdravega otroka?

denisa močno dvomim da ti bomo lahko pomagale na tem forumu. edino če ima še katera isti problem, sam težka… raje to napiši v forum ginekologije k dr. pušenjaku. samo boš morala na odgovor počakati do dugega tedna ker je sedaj na dopustu in ne odgovarja. pa veliko sreče l.p. darči

Lep pozdrav denisa!

Mi lahko napišeš kakšne preiskave so ti naredili, da so ti ugotovili ta sindrom in koliko časa si bila v bolnici?

Kakšna je razlika med krvavitvami iz nožnice in menstruacijo?

Tudi sama zelo krvavim. Ginekolog pa mi je ugotovil veliko cisto na jajčniku.
Rekel mi samo to , da moram na operacijo. Ni mi pa povedal, a krvavim zaradi ciste ali zaradi česa drugega.

Hvala za odgovore!

New Report

Close