Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF v Zagrebu

IVF v Zagrebu

Ima mogoče katera izkušnje z umetno oploditvijo v Zagrebu?
Kakšna je pot do IVF postopka, cena samoplačnika…?
Uspešnost?
Lep pozdrav vsem in lep vikend

Ko sem bila jaz v postopku je bilo kar nekaj zagrebčank v LJ na IVF. Pa italijanke tudi, pa francozinjo smo tudi srečali.

Natasha

Nada!
Bila sem lani v Zagrebu, na polikliniki so vsi zelo prijazni, tudi na telefon jih dobiš kadarkoli. Letos nameravam še enkrat iti na IVF z donatorjem.Najbolje, da pogledaš na njihovo spletno stran : http://www.tel.hr/poliklinika-ivf/
Še cena za postopek: 7.500 HRK (IVF, transfer, UZ)+ 4.000HRK (enekcije, prevoz)
LP, Maja

Maja zanima me naslednje, ali kljub temu, da se pri nas opravlja že IVF z darovanimi celicami, kljub temu napotujejo v Zagreb, ali ti je komisjija določila tole polikliniko, ali si moraš sam plačati in ti potem refundirajo, ali je vse urejeno. Hvala in lep dan.

Jaz sem v prošnji napisala, če je le možno bi šla na ta postopek v Slo., če pa ne pa v Zg, Praga, kamor tudi pošiljajo je predaleč.Od ZZZS dobiš napotnico in potrdilo, da prevzamejo stroške postopka, kar imaš ostalih stroškov, pa na osnovi origonalnih računov dobiš povrnjeno. Prevoz pa na osnovi zdravniške dokumentacije, kjer je napisano kolikokrat si bila na UZ , punkcija in transfer.
Lep večer želim, Maja

Maja, ali si se ti dnevno vozila v Zagreb ali si bila ves čas v Zagrebu tudi nastanjena? Kdo te je poslal dol: GK ali kak zasebnik? Ali delalo v ZG čez celo leto, tudi med poletnimi počitnicami? Ali imajo dovolj darovalcev? Koliko časa od prijave si čakala, da si prišla na vrsto? Hvala že vnaprej

New Report

Close