Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost POZDRAVLJENE

POZDRAVLJENE

POZDRAVLJENE VSE FORUMKE!

Šele tri dni nazaj sem odkrila vaš forum, ko sem brskala po netu. Moram vas pohvaliti, da ste enkratne ženske polne življenja.
Namreč tudi jaz sem ena tistih nesrečnic, ki ne more in ne more uspešno ali zanositi ali donosti. Za mano so dve izvenmaternične nosečnosti in pred enim mesecem splav z odmrlim plodom. Tako da sedaj samo odštevam dneve kdaj lahko spet poskusiva ( ali bo ali ne ).
Ljudje me sprašujejo, kako to da nisem nič potrta. Jaz pa sem, ampak ne morem tega pokazati navzven in se delam da sem močna oseba. Drugače sem, a takšna stvar kot je izguba otroka ( ploda kakor želite – zame je otrok ) ni primerljiva z drugimi. Vendar po tolikih poskusih nekako dobiš trdo kožo – moraš jo, ker drugače ne moreš zdržati.

Zaenkrat vas lepo pozdravljam in od sedaj bom vsak dan na forumu, tako da se še kaj oglasim. In vsem želim, da se čimprej pozdravite in NE OBUPAJTE!

Lep pozdrav Mateja!

Pozdravljena in dobrodošla med nami. Lepo je spet slišati nekoga, ki je po tako močnih udarcih še vedno pozitiven.

Pozdravček

Pozdravljena tudi iz moje strani! Lepo je, da si močna, da nisi izgubila volje in manj lepo, da si prišla na ta nesrečni forum (saj veš kaj mislim). Raje bi videla, da bi se vse čimprej preselile na forum Starši staršem. No, nekoč…

Moja edina Novoletna želja je: da bi (če že ne prej) januarja 2003 zaprli ta forum, ker bi vse zanosile (in potem donosile seveda).

Lep deževen dan vsem!

Dobrodošla na forumu Mateja in le še tako pogumno naprej!!!

Lep dan, Bianca

Wellcome in club!

Pozdravljena tudi ti Mateja,
res si korajzna in za vse nas je pomembno da zsrzimo in se ne damo!
Veliko srece pri naslednjem poskusu!
Sara

Tudi tvoja soimenjakinja te lepo pozdravljam na forumu in zelim cimprejsnjo uspesno materinstvo!

LP, Mateja

New Report

Close