Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Naročilo šolskih potrebščin

Naročilo šolskih potrebščin

Na naši šoli smo letos prvič dobili možnost naročila šolskih potrebščin iz kataloga podjeta KOPIJA – nova iz Maribora. Baje gre za kvalitetne potrebščine in kvalitetne zvezke njihove znamke Ajda.

Zanima me mnenje tistih, ki ste že naročali pri njih (baje pokrivajo 250 OŠ) – ali je res tako kvalitetno kot oglašujejo in kako resni so glede dostave, če npr. naročiš na dom (dobiš točno kar si naročil in kdaj, če plačuješ redno obroke)? Imate kake druge pripombe?

Hvala za mnenje in nasvet!

Zelo zadovoljna, lani smo naročili knjige in delovne zvezke za hčerko in sina.
Zvezke in ostale potrebščine sem naročila drugje (preko sindikata v podjetju), ker sem imela tam možnost zamika plačila v jesenske mesece, tako da so se stroški malo porazdelili.
Plačilo je bilo na tri obroke. Naročene stvari smo prevzeli takoj na začetku šolskega leta v šoli. Seveda je bilo do prevzema potrebno poravnati vse obroke.
Tudi letos bom naročila pri njih.
Lp

Jaz ga tudi toplo priporočam.

Mi smo vedno pri njih naročevali, hčerko je vedno čakal paket prvi šolski dan. Nikol še ni nič manjkalo al pa da bi bilo kaj drugega glede na naše naročilo. Imajo na tri obroke, seveda pa jih moraš do začetka šole obvezno poravnati. Imajo pa kvalitetne izdelke. Tako, da kar pogumno v nakup.

New Report

Close