Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja blazina za nosečnico in za dojenje

blazina za nosečnico in za dojenje

Zanima me ali je katera imela blazino za nosečnice ( za lažje spanje,..)in blazino za dojenje. Kje bi lahko dobila te blazine, koliko stanejo, ali imate kake izkušnje ( katera blazina, izkušnje, cena,..).

Jaz jo imam, kupili smo jo v Toysu (blazina in prevleka sta stali nekje od 20 do 30 €, sem že pozabila). Prišla mi je zelo prav med nosečnostjo za lažje ležanje, za dojenje novorojenčka, zdaj pa našo punčko “zadelamo”, da se ne skotali s kavča. Priporočam.

Tudi jaz sem imela blazino za nosečnice(za lažje spanje),kasneje pa mi je zelo prav prišla pri dojenju in seveda kot je že Tinka rekla, da smo tudi našo princesko zagradili med spanjem. Res je krasna zadevica.Naša je v obliki banane,dolžine1.20m. Kupili pa smo jo v Avstriji in sicer v Lutzu. Stala je pa okoli 60 evrov.Pri banani(blazini) je pomembno tudi s čim je napoljnena.Najboljše je če je s kakšnim naravnim materialom, zaradi alergij.Sedaj se ne spomnim s čim je naša napoljnena, vem pa da je pomembno.Pa še fino je če je oblečena v pralno blago.

nova
Uredništvo priporoča

Mi smo blazino narocili po posti (rical123. com ) . V nosecnosti veliko uporabljena . Danes smo se prvic dojili ( oba fantka skupaj ) in je to nanju delovalo tako stimulativno da sta prav tekmovala . Polnilo je zal sinteticno. Ana

imajo jo tudi pri razgoršku v lj za 5000 sit

Tudi midva sva jo videla v Razgorsku na Celovski…. a se da kje na internetu videti, kako se stvar uporablja. Stvar me trenutno zanima predvsem, ker moja nosecka cedalje tezje spi, pa tudi med sedenjem jo bolijo rebra. Do poroda imava se 2,5 meseca in se bojim, da bova imela zaradi bolecin se kar nekaj problemov (slabega pocutja in volje).
Hvala za nasvet(e)!

Pozdravljena,

ali mogoče veš, če se takšna ali podobna blazina da kupi tudi pri nas?

Sicer sem zasledila, da se baje da kupit pri Razgoršku na Celovški, vendar se mi niti sanja ne kaj in kje je to, saj sem bolj seznanjena s ponudbo npr. v Baby centru in Arielu.

Salon je na Celovski 150 (ce se peljes iz mesta, zavijes desno v kriziscu pri LPP) -salon vidis s Celovske.

tel: (01) 514 10 09
http://www.razgorsek.si

New Report

Close