Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Preventivni zdravniški pregledi

Preventivni zdravniški pregledi

Spoštovani!

Večkrat lahko preberemo, da ljudje svojega zdravja ne cenimo dovolj, da bi z večjim posluhom do tega lahko marsikatero bolezen preprečili ali pa vsaj pravočasno odkrili. Med preventivne ukrepe sodijo tudi preventivni zdravniški pregledi, sam sem večkrat slišal za ti. menedžerske preglede. Zanima me, kako je s temi pregledi? Katere zdravniške preglede bi vi predlagali ljudem, ki so jih pripravljeni prostovoljno in samoplačniško opraviti? Sam sem star 30 let in me zanima, ali mi predlagate opravljanje kakšnega preventivnega zdrravstvenega pregleda kljub temu, da se imam za zdravega človeka?

Hvala za vaš čas in trud ter srečno!

Igor

Spoštovani!

Ker ste menedžer, vam bom po menedžersko odgovoril. Če je to boniteta službe, jo boste izkoritstili, kot bi izkoristili spremljevalko ali poslovno kosilo, ne glede na utemeljenost ali načelno stališče.

Pri vaših letih je smotrno edino merjenje krvnega tlaka na dve leti. Drugače pa živite čim bolj zdravo in pozabite na zdravnika dokler se dobro počutite.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

New Report

Close