Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, specializantka TA psihoterapije, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , specializantka TA psihoterapije, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

NUJNO plavanje z dojenčkom in menstruacija

Default avatar

Nika

Drage mamice!

zanima me ali na fakulteti za šport dovolijo kopanje mamice z dojenčkom, kljub temu, da ima mamica menstruacijo (z uporabo tamponov seveda).... kličem na njihovo številko, pa nobeden ne odgovori...

hvala za hiter odgovor in lp
Nika
Default avatar

Tinkara

tampon pa pejd plavat!
Default avatar

m.

kdo pa te na kateremkoli kopališču sploh sprašuje ali imaš menstruacijo? za tampon pa - jasno, da ga uporabi! mislim pa, da je vse odvisno od tega kako se počutiš.
Default avatar

Klavdija

Po mojem mnenju pa le ni tako preprosto, kot pravita moji dve predhodnici. Bolje, da preveriš. Sama tudi hodim na plavanje, menstruacije še nisem dobila, sem pa razmišljala, da glede na to, koliko časa traja plavanje, me lahko to še doleti. Jaz se bom vsekakor prej pozanimala. Pokliči na Fakulteto in vprašaj vratarja, kako jih prikličeš. Tukaj ne gre za javno kopališče, kjer te nihče nič ne vpraša.
Default avatar

Diana

Na plavanje v Kranju (v ZD) piše, da se ne smeš kopati z menstruacijo. Ampak, če ne gre drugače (da bi šel v vodo očka, kot je šel pri nas), uporabi tampon.

LP, Diana
Default avatar

Tenara

Prosim za telefonsko številko in kontaktno osebo za plavanje!!!
Kdaj greš lahko prvič na plavanje?

Hvala in lep pozdrav!
Default avatar

Regica

pošlji jim meil; jaz sem dobila odgovor v eni uri.Naslov najdeš na njihovi spletni strani.
Default avatar

Klavdija

041/953-656
Default avatar

Tenara

imaš mogoče naslov spletne strani?