Mali oglasi

otroška oprema

Default avatar
prodam otroško opremo:vozicek, kengeruja, stolček, kolesarski stolček, skokca........
Default avatar
Pozdravljena,

* a lahko prosim napišeš koliko je stara ta oprema?
* v kakem stanju je?
* ceno če se da po posameznih stvareh?

Prosim če se da in upam da ne kompliciram preveč.

Hvača
Default avatar
oprema je stara 1 oz 2 leti kengerujček in skokec pa sta nova stanje je dobro ker nismo veliko uporabljali smo pa vse kupili v trgovini ali dobili za darilo
ostalo mi je tudi nekaj oblekic st 68 tudi nove rabjene 2 meseca
nevem kaj te sicer zanima katere stvari povej pa ti podrobneja sporočim
lp
Default avatar
Pozdravljena še enkrat.

Glede na to da nimam še nobenih stvari za dojenčka mi vrjetno lahko ti bolj priporočiš kaj rabim vsaj v prvih mesecih.

tako da bi jaz prepustila tebi da mi napišeš kaj bi rabila in ceno če se da.

Hvala
Default avatar
ja men je to ful tezko ker vsaka se sema nekako znajde mislim pa da potrebujes voziček prodam ga za 20.000 sit znamke hauck, potem meni je prav prislo tudi kengurujček ker povsod ne mores z vozičkom in jaz sem bila bolj mobilna z njim je nov in znamke maxi cosi najboljsi kar jih lahko dobis po mojem mnenju je res dobro narejen(trda opora za glavico in podlozene naramnice kar je blo meni najbolj pomembno) cena 9,000 sit potem skokec ki smo ga tudi zelo uporabljali in sem rabljenega oddala in imam se 2 ki sem ju dobila za darilo 9,0000 sit
če pa zelis se kaj pa vprasaj ali pa ti pustim tel če si za in se zmenva ker tako je ful tezko povedat ali pa mail pa ti posljem vse podatke
cau
Default avatar
Samo še en nickname manjka, pa bo Cveti doživela popolno preobrazbo, namreč:

1. Cveti (ličinka) => 2. Hana (buba) => 3. Anika1 (gosenica) => ??? (metulj) ???

Po kratki analizi postov mi namreč ta ideja kot edino logična pade na pamet. Opažam, da se pojavlja vedno več takšnih, ki prodajajo mačka v žaklju in bi vas rad na to samo opozoril... Sicer pa, grem nazaj na "računalništvo in problemi", tam smo namreč vsi iskreni.

LP, Bojč.
Default avatar
Bojč ima prav. Tukaj kopiram še enkrat kako je Cveti dala oglas pod OSTALO tukaj je pa dala nik anika1. Kaj te ni sram?

otroška oprema
Avtor: cveti ()
Datum: 12-03-03 21:56

prodam vse za otroke od vozička , kengerujčka, skokca.....je dobro ohranjeno in staro 1 -2 leti oz novo

Dobro si preberi 1