Najdi forum

Domov iz porodnišnice

V čem ste nesle svojo štručko prvič domov iz porodnišnice? V avtosedežu, puhasti vreči in v naročju…?

Mi smo šli domov v puhasti vreči.

Mi smo šli domov v avtosedežu.
Je ati imel v eni roki dve torbi, v drugi malega v avtosedežu, mami pa se je posvetila samo sestrici in svojim bolečim šivom. Je pa lepo, če lahko neseš malčka na rokah.
LP Vanja

nova
Uredništvo priporoča

V košari, ker je bilo zelo mrzlo. Oblekli smo ga v zimski pajac.
Geja

Mi imamo tudi namen kupiti voziček, ki ima zraven še avtosedež. Me pa zanima, kako tako majhno štručko postaviš v avtosedež. Sicer ima poleg posebno oporo za majhno glavico si pa vseeno ne predstavljam kako to izgleda. Tisti, ki imate s tem izkušnje mi prostim odgovorite.

V naprej hvala!

Mi smo jo dali direkt v avtosedež, zdaj ko je bolj mrzlo jo pokrijete z dekico pa je, mislim, da je to najbolj varno.
branka

V avtosedežu lepo pokrito z dekico. Sama sem si nadvse žele otroka nesti na rokah zavitega v dekico, ampak varnost je na prvem mestu.
Oči je prinesel avtosedež v sobo, malo smo oblekli, namontirali v sedež, pokrili z dekico, pa hop domov.

Mi smo šli domov v lupinici, pa čeprav je bilo +30 stopinj. Je najbolj varno.
Srečno pot,
maxi

To misliš na lupinico, na sedež, ki je od 0-8 mesecev.

LP

Tudi mi smo šli domov v avtosedežu, čeprav smo samo 500 m od porodnišnice doma, imamo pa vmes 2 velika križišča in nismo hoteli tvegati.Tako tudi otroka že od malega navadiš na vožnjo v avtosedežu in ne v naročju, kjer je dosti bolj prijetno.
Lahko jo pokriješ z dekico, ali pa oblečeš v zimskega pajacka.

Mi smo kar veliko uporabljali avtosedež oz. t.i. lupinico. Za prenašanje, za v avto in je zelo praktična. Priporočam!

Tudi mi smo šli domov v avtosedežu. Kot pravi maxi: varnost je na prvem mestu!
lp, Muci

V vozičku. V košaro sva dala sineta, v mrežo pa vso mojo šaro…
V avto sva ga dala kar s košaro vred, ni najbolj varno, se strinjam, vendar si ga v sedež še nisem upala dati. Stanujemo pa dokaj blizu porodnišnice, tako da ni bil tak problem.

Avtosedež. Ni bilo problema, spal je ves čas vožnje (10 minut), pa še celo uro doma! Tudi zdaj, po treh mesecih, vztrajam pri njem. Kakih dvakrat smo ga peljali v košari, pa še to na zelo kratke razdalje. Naročje se mi zdi pa absolutno preveč tvegano!

V lupinici pokrit z bombazno dekico (zacetek junija), brez tezav, relacija Trbovlje-Ljubljana. Spanckal ves cas.

Ojoj, kje je ze to.. pa sploh se ni tako dolgo. 🙂

VesnaD

New Report

Close