Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Pediatrija Pediatrija lišaj

lišaj

Pozdravljeni

Naša 7 tedenska dojenčica ima na prsnem košu pod ramo lišaj ovalne oblike (1,5 x 1 cm) z dokaj ostrimi robovi. Pojavil se je že cca 6 dni nazaj in sem ga mazala s kremo Bepanten, a je ostaja nespremenjen. Zdi se mi, da je ne srbi ali kako drugače moti, a je to pri tako majhnem dojenčku težko ugotoviti. Za kaj gre? Pediatra imamo 20.4 – ali naj počakam še 10 dni ali naj jo naročim že prej? Gre lahko za kaj nevarnega? S čim naj lišaj še mažem¨? Doma imam kremo Diprogenta, ki mi jo je pediater predpisal za suha ušeska, a je nisem rabila, ker ji je pomagal že Bepanten.

Hvala za vaš trud.

Dober dan, Ivana,
za kaj gre, ni možno reči kar tako. Bo treba pokazati pri zdarvniku. Mažite z Bepanthenom, če se lišaj razširi, pa pojdite kar takoj.

Lp (še vedno) Tanč; Pediater je odvetnik otroka. Vedno se vpraša: "Ali je to in to za otroka dobro?" ne glede na interese, mnenja, prepričanja drugih.Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet. In seveda: UPORABLJAJTE ISKALNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISKALNIK JE ZAKON!!!

New Report

Close