Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina kinološko društo Mislinja

kinološko društo Mislinja

Dekleta ve katera več kaj se dogaja. Iščemo psa pasme bokser in sem naletela na oglas tega društva. Najprej sem si mislila super, tako društvo sigurno skrbi za dobro živali. Opazila sem pa še kar nekaj oglasov tega društva, očitno samih ”pasemskih” psov nikjer pa ni omenjen rodovnik.
Ve kdo kaj več? Nekako se mi zdi vse skupaj malo čudno. Če se pa motim se že v naprej opravičujem.

Oglasi:

Sicer mi pa lahko namignete kaj več tudi o kakšnem bokserju:-)))

samo bejzi stran, gre za preprodajo psov. In v resnici ni to nikakrsno kinolosko drustvo, ker KD Mislinja ne obstaja. Isato sranje kot Matosa.

za nakup bokserja se obrni na KLNB ,

kontakti treh psarn so tudi tukaj, mislim, d ati bodo vsi trije vzreditelji znali pomagat.
lp, m.

------- www.kosovir.si

Za tem je preprodajalec psov,KD Mislinja ni registrirano,torej ne obstaja.
Psi nimajo rodovnika,večinoma so pripeljani iz Madžarske,še zelo majhni,živijo v katastrofalnih razmerah(videla na lastne oči),veter.inšpekcija je že 5x posredovala.Pse ima nastanjene na dveh lokacijah v res groznih pogojih,brez dnevne svetlobe,svežega zarka,polni so garij,nikoli ne gredo iz kovinskih kletk(no,razen ko jih kdo odkupi).In velikokrat so bolani,skoraj večina novih lastnikov potem pusti bogastvo pri veterinarju,da rehabilitira njegove pse.Torej daleč stran od njega.
Če ne verjameš,pojdi pogledat,ti lahko natančno povem kje se nahajajo njegovi psi,seveda potencialne kupce ne pelje v tisti razpadajoči hlev.Ampak pse pripelje k sebi domov.Če bi ljudje videli kako živijo,sem pripričana da jih nihče,ampak res nihče ne bi kupil od njega niti za 1 tolar.

nova
Uredništvo priporoča

Ojojoj …

Hvala punce. Sej ko sem šla malo brskat in opazila, da prodajajo več pasem mi je takoj postalo čudno sem pa želela potrditev tistih, ki stvari malo bolj poznate.

Mudi se nam ne nikamor tako, da bomo že našli kar iščemo. Priznam, da bi mi bolj pasal nakup sedaj ko smo veliko več zunaj.

Grem pogledat zgornji link in se vam ziher še kaj oglasim.
Doma imamo maltežančka in o bokserjih ne vem prav veliko tako, da bom še potrebovala vašo pomoč:-)

New Report

Close