Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina BOLEČINE POD PAZDUHO

BOLEČINE POD PAZDUHO

Zdravo!
Stara sem 25 let,v višino merim 160 cm in tehtam 51 kg. Na splošno nimam težav, so se pa pojavile bolečine pod pazduho (dokaj močne,pravzaprav takšne, da se komaj namažem s stikom).Nič me ne boli,nimam vročine..Edino kar sem opazile je, da me zelo zebe cel čas. Dobro jem,tudi spim.Toda pred 2 letoma sem pa le opazila koščke, ki jih vsake toliko časa izpljuvam iz ust (kot nekakšni koščki iz grla), rumene barve in z močnim vonjem.Saj pravim,vsake toliko časa se zbudim zaradi tega,ker recimo ne morem dihati…
Kaj se dogaja? Vem, da bezgavke ne prinesejo nič dobrega…

Lep pozdrav,

Spoštovani!

Spremembe pod pazduho bi bilo ptrebno otipati. Lahko gre za vnetje znojnic. Zelo težko za povečane bezgavke kar same od sebe. Izkašljevanje skoraj zagotovo ni v povezai z bolečinami pod pazduhami. Izkašljujete spremenjeno sluz ob infektu, kar je pogost pojav.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pravzaprav ne gre za sluz,pač pa za strdke nepravilnih oblik, skoraj okrogli, rumene barve. Strdki imajo rumeno barvo in značilen vonj.Ko jih stisneš spremenijo obliko.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani!

V tem primeru bi bilo mogoče smotrno do pulmologa v zdrastenem domu, da bo pregledal izpljuvek.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Glede teh strdkov sem skoraj prepričana, da gre za zagnojene mandeljne (ali ni tako, dr. Kersnik?) Oglej si z ogledalom pri dobri svetlobi, ali imaš kakšne bele oz. rumenkaste pikice na mandljih – potem je to to!
Pod pazduho sem pa tudi jaz imela pred nekaj leti mislim da dvakrat vneto žlezo lojnico (ali znojnico), kar je tudi bolelo (in bilo pordelo) – enkrat so me poslali na majhen kirurški poseg, kjer to malo prerežejo, da se sčisti (ni nič takega), enkrat pa je minilo že od tablet (Sumamed, ki so med drugim za notranja vnetja).
Sem pa enako stara kot ti.
Lp, Maja

New Report

Close