Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina NA POMOC – izgubljena muca – Bezigrad – Crnuce

NA POMOC – izgubljena muca – Bezigrad – Crnuce

Od srede zvečer pogrešamo svetlo sivo tigrasto mucko z daljšo dlako, košatim repom in belo dlako po trebuhu. Stara je dobro leto (odrasla), nima ovratnice. Pogosto se je zadrževala v parku med Ruskim carjem in Glinškovo ploščadjo, od tam je tudi izginila.
Vse, ki bi kaj vedeli ali jo kje videli, lepo prosim, da me takoj pokličejo na 031-351-370 ali pišejo na [email protected]

Tole mi je Mojca poslala na mail, zato vas obe prosiva za pomoc!

Jo je slucajno ze kdo videl?

Lp, Ursa

Lp, U.

Sliko si lahko ogledate tu:

Lp, Ursa

Lp, U.

Tale mucka se vedno ni najdena!

Jo je kdo videl?

Lp, U.

Lp, U.

Lastnici tegale mucka sem poslala mail, ce je kaj novega, pa je bil takle odgovor:

ne. malo sem ze izgubila upanje. tudi, ce jo je res kdo vzel, kot mi vsi pravijo, mora biti hudo trdosrcen, da jo po vsem cirkusu, ki sem ga zagnala po soseski, ne izpusti.
hvala za skrb.
mojca

Se vedno je pogresana in ce jo je kdorkoli videl ali nasel, naj prosim sporoci!

Lp, U.

Tale muca se se vedno isce!

Jo je kdo videl? Kjerkoli, kadarkoli?

Lp, Ursa

Lp, U.

Pravijo, da je zdaj izginila še druga Mojčina mucka. (od prejšnjega petka jo pogrešajo) In celo to, da naj bi obe ustrelil neki nestrpnež, ki ju je en dan pred časom prav kruto preganjal po strehi svoje hise, čaš, da sta mu ponesnažili streho, pregnali ptiče in prekopali solato. Ki jo ima, mimogrede, posajeno kar v parku – najverjetneje ne na svoji zemlji.

Meni ni nic javila!

A je to preverjeno?

Lp, U.

Hm, da ti izgine ena, še razumem, ampak da ne zaščitiš druge…

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

meni je povedela gospa, ki zivi v istem bloku kot Mojca. Tako, da bo najbrz res. Vec ne vem.

Mogoce bi bilo fino, ce bi kdo stopil do gospoda, ki ima SEDAJ cisto streho!

:-X

Lp, U.

New Report

Close