Najdi forum

kje dobiti beagla?

Živjo,
že kar nekaj časa si želim psa pasme Beagle. Ali mi lahko kdo pove, kje bi se ga dalo dobiti in za kakšno ceno? Ima kdo morda leglo? Veliko sem si že prebrala o tej pasmi, pa me vseeno zanima, če poznate kakšno posebnost glede značaja, zdravja,… tako pozitivno kot negativno? Hvala za pomoč,
Romana

Prosim javi se mi na e-mail in ti priskrbim podatek.

Lp, Yo

NE KUPUJ PO OGLASNIKU PRI PREPRODAJALCIH.

V Kinologu št: 7-8 /2002 je objavljeno leglo:
Psarna Brakada, Kolodvorska 7, 4000 Kranj, 041/ 873-633, verjetno ti bodo oni kot vzreditelji lahko največ povedali o pasmi in ceni.

nova
Uredništvo priporoča

Simi, hvala za podatek. Sem jih poklicala, pa so že vsi oddani, kakšnih informacij mi pa niso želeli dati. Škoda… A še kdo kaj ve? V bistvu mi rodovnik ni tako pomemben, bolj gre za to, da mi je ta pasma ful pri srcu.
LP, Romana.

Romana,

ravno rodovnik naj ti bo ZELO pomemben. Vse nakladanje okoli tega, da so želeli imeti mladičke zaradi veselja, da rodovnika ne potrebuješ… je zgolj – nakladanje.
Beagle pri nas ni tako zelo razširjena pasma in psiček, ki bi ga morda lahko dobila brez rodovnika, bi bil 100% potomec staršev, ki zaradi določenih dednih hib/ napak ali bolezni niso dobili vzrejnega dovoljenja. To pa pomeni, da boš za takšnega psička odštela kakšnega tisočaka manj, kasneje pa se ti lahko zgodi, da boš za veterinarja zmetala na desettisoče tolarjev in gledala psa, kako trpi.

Preveri svoj mail, prosim!

Lp, Yo

Bi vzela odraslo psičko ali psa, na katerem so bili izvajani poskusi?

Živjo!

Jaz imam psičko beaglovko (ravnokar bo stara eno leto). Je brez rodovnika, pa smo kljub temu zeloo zadovoljni z njo. Do sedaj še ni bila bolna.

Dobili smo jo na Brezovici oz. proti cesti za Podpeč. Mislim da je tabla za basenje in beagle. Tudi vzrediteljica se mi je zdela kar uredu. Psička je bila cepljena s potrdilom v rumeni knjižici.

Če želiš kaj več me poklici na tel. o40 535 231 vesna

Yo, imam samo majhen komentar. Mi imamo rodovniškega psa, zanj smo odšteli 2500 dem, pa imamo vseeno veliko zdravstvenih problemov. Zato ni vedno rodovnik zagotovilo, da dobiš zdravega psa. Vsi nerodovniški (pasemski) psi, ki so v našem naselju, so bolj zdravi kot naš. Čez 4 dni bo star 4 leta, pa je imel že 4 operacije in trenitno ima šive na sebi, ker je imel v četrtek operacijo. Želela sem samo povedati, da rodovnik ni vedno zagotovilo za zdravega psa.

a ima kdo zdele kšnega mladička beagla al pa saj napoveda leglo pa kako prevereš da je pes zdrav

a kdo ve kdaj je napovedano leglo psa beagla

Predlagam, da se obrneš na Kinološko zvezo Slovenije, kjer vodijo evidenco napovedanih legel in ti bodo zlahka dali ta podatek.

ali mislite da je psarna brakada dobra odločitev za nakup mladička beagla?

Ali ni prav kinološka zveza dovolila, da ima lahko mladiča, kaj se je izkazalo pozneje, se danes veliko piše in poroča o aferi “bulmastifi” kdo je kriv in ali je kdo pse zlorabljal?

Vem za lastnico, ki ima beaglico iz psarne Brakada – mislim da je najbolje, če jo kontaktiraš:
[email protected]

Pozdravljeni! Tudi mene zanima kje bi lahko našla kakšnega vzrejitelja Beagla. Če imate kakšen kontakt ali spletno stran bi vas prosila, da mi napišete.

Pozanimaj se na KZS za predvidena legla. Torej: oče, mama… Potem pa v raziskovenje prednikov, potomcev… V pomoč so ti lahko forumi na straneh http://www.mojpes.net, http://www.mojpes.si, http://www.pesjanar.si
Pa upam, da se zavedaš, kaj pomeni imeti psa z izrazitim lovskim nagonom?

Yo_ hvala za info!
Se zavedam. 😉

konec meseca avgusta bodo na voljo 4 mladički pasme Beagle z rodovnikom, odlični starši.
več info. 040217008

New Report

Close