Najdi forum

zdravniško spričevalo

Pozdravljeni,

Nevem,če moje vprašanje prav spada pod navedeni forum.

Moje vprašanje:

Naslednji teden imam na sodišču glavno obravnavo, katere se moram udeležiti obvezno. Ker pa imam prav na dan obravnave punkcijo foliklov in čez tri dni prenos zarodkov, se obravnave seveda ne bom mogla udeležiti. Ker bi pa se navedene obravnave rada udeležila pa se zaradi navedenega posega ne bom, mi je moja odvetnica svetovala, da si moram pridobiti od svojega zdravnika zdravniško spričevalo, kajti samo na podlagi tega potrdila bo obravnava preložena na drugi datum. Še posebej je poudarila, da zdravniško potrdilo ni dovolj za prestavo obravnave. Tako sem povedala tudi moji osebni zdravnici, katera pa mi je rekla, da oni izdajajo samo zdravniška potrdila, v katerem je točno navedla zakaj se obravnave ne bom mogla udeležiti. Potrdilo so mi tudi zaračunali. Zanima me, ali mi je moja osebna zdravnica dolžna dati zdravniško spričevalo kot zahtevajo na sodišču ali bo zdravniško potdilo opisano z vzrokom neudeležbe dovolj za prestavitev sodne obravnave?

Ker je to moj zadnji brezplačen poskus punkcije in transferja ne morem prestaviti.

Hvala za vaš odgovor.

Ica

Najbolj kompetenten odgovor bi dobili na sodišču in mislim, da so oni tudi edini pravi naslov, ko bo precenil, kakšno opravičilo in potrdilo potrebujete. Pohitite, danes so uradne ure do 12.00.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

New Report

Close