Najdi forum

Pozdravljeni!

Kje obstaja skupina za samopomoč, namenjena ženskam, ki doživljajo fizično in psihično nasilje?

Obstaja kakšna posvetovalnica, kjer ni čakalne dobe? Nujno bi potrebovala oseben pogovor – ne le po telefonu.

Vsakega nasveta bom zelo vesela, ker me partner dobesedno “žre” in živim mukoma iz sekunde v sekundo.

Najlepša hvala za razumevanje in pomoč.

Manca, sicer nisem sedaj preverila, vendar je nekaj številk bilo še pred časom na teletekstu. Mislim da pod Pomoč v stiski.

lp

Manca!

Kar nekaj nevladnih organizacij, ki delujejo na področju pomoči ljudem v stiski nudi možnost vključitve v samopomočne skupine in osebni pogovor. Svetujem ti, da se obrneš po pomoč na ŽENSKO SVETOVALNICO, ki ima sedež na Masarykovi 24 v Ljubljani. Tam boš tudi dobila osnovne informacije o drugih skupinah, če nisi iz Ljublajne. Srečno! Andreja

Jana pa je pisala,

da ima Ženska svetovalnica tel.št. 01 434 72 61 delovni čas pon. torek, sreda od 8 – 18 ure
četrte, petek od 8 – 12 ure
e-mail : [email protected]

Vsem lep pozdrav, Jana

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljena,

vem, da je hudo, sama imam podobne izkušnje, vendar če ste se odločila ostati v tej zvezi si povejte: SAMA SE RAZJEZIM, KER TO DOPUSTIM, NE BO ME VEČ ŽRL, KO SE BOM ZAČELA CENITI! Postavite meje!!!
Poskusite, sicer boste morala temeljito spremeniti vaše življenje.
Srečno
Nena

Čeprav malo pozno…danes sem šele prebrala tvoje sporočilo….in , če še vedno želiš naslove, mi lahko pišeš na mail [email protected].

lep pozdravček

New Report

Close