Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Za otroke kuhajmo zdravo

Za otroke kuhajmo zdravo

Živijo punce,

že v več postih je bilo pisano o pripravah kašic, pa o večerjicah za naše otročičke, itd…

Pa sem včeraj iskala ideje za kuhanje v knjigi, katero vsem priporočam. V njej najdem zmeraj idejo in dobro zdravo kuhanje za moje sončke.

Knjiga se kliče ZA OTROKE KUHAJMO ZDRAVO, napisala pa jo je Emilija Pavlič. Ta gospa je vodja kuhinje v semedelskem vrtcu (Koper), kateri je res deležen marsikatere pohvale prav na račun dobre in zdrave kuhinje za njihove otroke.

Res jo vsem priporočam in vam želim veselje v dobri in zdravi kuhinji za vaše otročičke.

lp

Se strinjam. Nekaj receptov iz knjige je tudi na straneh Otroška prehrana.

Pozabila sem dodati, da se jo da dobiti tudi na disketi. Jaz jo imam na računalniku v službi, pa že med službo dobim kakšno idejo.

nova
Uredništvo priporoča

Poizkušam dobiti knjigo po vseh mogocih knjiznicah, pa je povsod izposojena. Mi lahko prosim posljete vsebino diskete na naslov [email protected] ?
Hvala!

Malo potrpljenja, se trudim in gruntam kako to izvesti, ker je to program in ne vem kako poslati.

Just a minute.

Draga Katja I., če ti bo uspelo, se prav toplo priporočam še sama, če bi mi lahko poslala vsebino na moj e-naslov , ki je v mojem imenu.
hvala!
Špela

Prosim, pošljite še meni to disketo po netu!!!

Hvala, Helena

Nekaj dobrih linkov na med.over. net-u, med njimi tudi knjiga ZA OTROKE KUHAJMO ZDRAVO

Lala

Katja če ti je uspelo te tudi jaz prosim, če mi lahko pošlješ na moj naslov.
Hvala in lep vikend vsem.

Hej, super sploh nisem vedela, da je na med.over.net predstavljena njena knjiga, pa tudi dostop do vseh receptov in jedilnikov.

Hvala za informacijo, sploh za ostale punce, ki nimajo knjige oz. diskete.

lp, Katja I.

Punce,

gospo poznam in moram povedati, da je naredila to knjigo iz lastnih sredstev in se res zelo muči, da bi se ji vložek sploh pokril. Je prekrasna gospa, ki je do pred kratkim pomagala generacijam v vrtcu Semedela, da so jedli res kakovostno. In zdaj se zelo trudi, da bi bilo tudi drugod tako, čeprav je od odgovornih nihče ne podpira drugače kot s kimanjem in trepljanjem.
Zato sem vam hotela namigniti, da bi morda tiste, ki vam to ni prevelik strošek, kupile to knjigo (naročilnica je na zgornjem interenet naslovu) in jo s tem tudi moralno podprle, da ve, da ni vse zaman in zastonj…

Jaz knjigo imam in je res krasna….

lp
J*

Primož priporoča to knjigo, mislim,da bi jo lahko tudi kupili in s tem pripomogli k lažji poti do “morebitne” nove.

Nikoli se ne ve kaj pride.

Primož

New Report

Close