Najdi forum

no ne vem če je slovnično pravilno napisano ampak vseeno:) kaj menite za fatburnerje?? a je za 16 letno dekle,če hoče shujšati,s pomočjo fitnesa in prehrane priporočljivo da k vsemu temu doda še to

fatburner je samo splošno ime za mnogo različnih izdelkov. vsak proizvajalec pač ima svojo mešanico stvari (ponavadi kofein, sinefrin, white willow bark, chrom, kalcij ipd…) , ki jih zmeša skupaj. tako da bi morali najprej vedeti kakšne je dekle sploh nabavilo (če jih je že).

čudežnega fatburnerja ni, še posebej od takrat ko so prepovedali fatburnerje z efedrinom. oni so dobro delovali, še posebej, če si imel ostale stvari pošlihtane. ti, ki pa jih sedaj prodajajo v trgovinah pa imajo zelo majhen učinek. večinoma bazirajo na kofeinu. torej stimulirajo centralno živčni sistem in nekoliko pospešijo metabolizem. ampak če nimaš urejene prehrane ti to čisto nič ne pomaga.
moje mnenje je, da je bolje spiti kakšno skodelico kave ali pa zelenega čaja in je isti učinek. če pa že tablete pa si je bolje nabaviti tablete čistega kofeina. še cedno je najboljši način za dejansko izgubo maščobe aerobna aktivnost na tešče. (vse to je moje mnenje)

efedrin se da dobiti na
http://www.webspawner.com/users/as2002/

nova
Uredništvo priporoča

Dvomim, da mlada gospodična potrebuje te vrste dodatkov. Jaz bi jih uporabljal le kot piko na i. Vsekakor pa ne delajo čudežev, vrečka čipsa na kavču pred TV in fatburnerjii pač ne gre. Najprej si poskušaj uredit prehrano 5x na dan, proti večeru čim manj OH. Nato je šele morda čas za dodatke. Bolje, da porabiš denar za v kino oziroma etc… to je seveda le moje skromno mnenje

pa pridna bod

to se popolnoma strinjam. že z samo urejeno prehrano se da urediti 95% problemov.

New Report

Close