Najdi forum

čau,
zanima me a je kdo od vas že kdaj delal efedrinsko kuro v komb. s kofeinskimi tabletami.Jasno da ne mislim samo tega futrat ampak mi je cilj en kvaliteten program treninga, le da bi tokrat poizkusila še s tem.
zanimajo me kakršnikoli stranski učinki, kdo tega ne bi smel nikakor počet in seveda, koliko tam neje 2 mesečna taka kura stane. lp

Poskusaj natur kaj kolkr gre, efedrin samo za ” finale” ko se ti vse ustavi, ce se ti ustavi.

cena , huh kaksnih 10 -20 jurjev lahko tudi manj, odvisno kolk bi se dopingirala. 🙂

jah ne bi pretiravala itak mam namen taprvo zdle en mesec navdn 2x na dan po dobre pou ure mau odlaufat plus to uteži furam zravn tko za uizi tonus že od zmer sam tko bi pa probala kva js vem da mi pol znese za en dobr 2urn trening dnevno. Fora je v energiji .
lp

nova
Uredništvo priporoča

Pa razdeli trening 2×1 uro.

Zjutra in zvecer. 🙂

Pusti tisto zaenkrat, uredi prehrano in ko se bo vse skupaj ustavilo poskusaj s tistim. Ce se bo ustavilo-ni nujno.

LP

Stranski učinki so ponavadi napetost, živčnost, nespečnost, povišan tlak, utrip – odvisno kok si občutljiv. Če imaš povišan krvni tlak, težave z srcem potem tace stran. Tudi če si izredno overweight mislim, da ni najbolša ideja.

Drugače pa se dela kure tam 3 tedne, več ponavadi ne.

poznam veliko ljudi ki so to furali, v BBje to že stalnica na definiciji. stranski so bili napisani. na določene trenutke se treseš, srce ti razbija tudi ponoči ko satan, pa agresiven si zelo-enih par pomembnih. o srcu in podobno si že slišala.

poznam ljudi ki so hujšali samo z EC in rahlo dieto.

izbira je tudi T3

Zgolj iz radovednosti te sprašuejm, kaj misliš v svojem odgovoru pod “rahlo dieto”? OK, razumem, da se s pomočjo Efedrina,ki mu dodajajo kofein zmogljivost poveča, stranski učinek,ki je za nekatere najbolj dobrodošel, pa je poraba “skritih rezerv” in zmanjšan apetit. Hm, najbrž se motim?

ne razumem vprašanja!

Jaz sem lani jemala EC in se mi je kar vrtelo v glavi…to prve dni. Spala sem bolj malo, energije pa je bilo ogromno. Jaz se ne bi preveč zafrkavala!

Malo poišči in prebrskaj literaturo o drogah-kar efedrin tudi je, pa o stranskih učinkih, pa ena full dobra knjigaa obstaja (a žal ne vem naslova), kjer opisujejo tudi izkušnje tistih, ki so jemali tudi efedrin, ker so želeli z njim shujšat in kam jih je to pripeljalo.
Jaz se s tem shitom ne bi hecala!

Sicer pa si malo zračunaj koliko let si bila neaktivna in koliko let si pridobivala na špehecu, zdaj bi pa kar rada na hitro vse.

Zanimivo, da eni čist nič ne cenite zdravja, glavno, da bi bili suhi. Svašta.

S efedrin/kofeinom je takole.. trenutno sem bil na dieti, priblizno 2meseca. Bil sem zelo strikten (na HC forumu je tud opisana moja dieta) in sem prišel iz 88kg na sedanjih 78-80. Izgubil sem priblizno iz 15-17% bf-ja na 9-11% (odstotek mi je povedal kolega, ki je tud tekmovalc in en bivsi tekmovalec v bb&fitnes, ki je vidu moje trenutne slike). Visok sem okoli 190cm, tako da trenutno izgledam v obraz rahlo rahitično, vendar se je izplačalo (prvic v zivljenju vidim trebusne, zile po rokah itd..)

Zadnje 2tedna diete sem dodajal efedrin+kofein, ki pa ni imel posebnega vidnejšega efekta (3×20/200). Kar se mi tudi zdi normalno, saj efedrin dela spodbujevalno na alfa 1,2 receptorje in beta .. Zato tudi nisem “pokuril” spodnjega dela hrbta, kjer se recimo lahko otipa rahlo špeha (moje “fat” napake izpred 5let, ko sem se zelo malo ukvarjal s športom, imel astmo, seneni nahod..). Ce bi zelel skurit se to (pri zenskah npr. stegna in boki) bi moral verjetno zavret alfa2.. kar pa efedrin/kofein ne naredi.

Torej zaključek:

EC pride pomoje v poštev pri NE ČISTO STRIKTNI dieti (najbolje, da je visoko beljakovinska, s pravimi maščobami in med treningom večina OH). Za skurit stegna, boke; pri moškem pa spodnji del hrbta, spodnji del trebuha pa to žal ne bo dovolj. Pri tem bi pomojem prej prišel v poštev pred treningom kofein (kava, zeleni čaj..), mogoče nikotin ter samo kaksen alfa1 spodbujevalec (ekstrakt grenivke ter mogoce tudi alfa2 zaviralec – yohimbin) in zelo striktna dieta (8tednov+2tedne normalne zdrave hrane in ponovimo cikel). Meni je na trebuhu kar dobro pomagala “anticelulitna” krema s levotiroksinom, pomojem bi tud kaksna kofeinska na taki dieti delala cudeze. Za trening pa trening s utežmi in izmenični šprinti/jogging, za tiste s počasnim metabolizmom mogoče tudi aerobne na tešče.

p.s. pri pomagalu EC je potrebno pazit na jo-jo efekt. Ohranite dieto potem še naprej.. vsaj toliko časa kolikor je trajala dieta.. potem se navadite lifestylea in gre. Efedrin po recimo 3-4ih tednih tud ob vsakodnevni uporabi izgubi večji del efekta, zato lahko delate pavze in ga zamenjate za 1-3g tirozina (nisem preizkusil, vendar naj bi delovalo).

Mi poveš prosim, kateri forum je HC? Pa je tvoja dieta primerna tudi za ženske?

To!!! Robo, napisal si ravno tisto, kar sem že spraševala Krpana. Zanimalo me je, v katerem primeru efedrin pokaže efekt. Kaj je Krpan mislil pod “rahla” dieta, mi je zdaj končno jasno. Hvala!

Pri meni ima EC strahovito dober efekt:
– zmanjsa apetit
– poveca aerobne sposobnosti in moc
– poveca koncentracijo do 100%

Ce bi moj sef vedel, koliko lahko naredim na ECju, bi ga po moje pri nas predpisali kot obvezen sluzbeni dodatek.

Vrocina, pretirana lucidnost, obcutljivost… to je, ampak popolnoma obvladljivo… – vsaj pri meni. Zadeve so pri tem vedno zelo individualne.

Da bi mi pa spanje motil? Ne. Ampak seveda ECja ne jemljem po 15. uri…

Hmmm, ali pa zdrava prehrana in konstantno gibanje, pa ne rabiš nobene kemije.

kje pa lahko kupim EC ?

HC forum ima link

Tole je pa tale tema.. v prvem postu opisana dieta. Mislim, da bi bila primerna tudi za zenske, seveda s mansim vnosem hrane.

po mojem ni potrebe da bi se sploh EC jedlo, za “navadne smrtnike”.

vse preveč se zadnje čase posega po tej sinteiki pa tudi proteini so postali že vsakdanja stalnica. včasih se sprašujem če je to sploh potrebno za neko lepo postavo. po mojem niso potrebni, ker če pogledamo v stari rim itd, so imeli moški zelo lepe mišičaste postave in ni bilo raznih wheyev itd.

Ni potrebno, vendar prodajalci športne prehrane, tekmovalci in dilerji morajo od nečesa živeti. Tako ali tako so vsi možni natural dodatki na zemlji mogoče efektivni do 20%. Ostalih 80% pa je potrebno urediti sam.

New Report

Close